Menu

Chodzić w Duchu Świętym. Życie i duchowa droga... - Carver Alan Ames (opr. miękka)

Cechy produktu
  • ISBN 9788365349286 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Carver Alan Ames 
  • Wydawnictwo Esprit 
  • Ilość stron 352 
  • Rok wydania 2016 
Opis
"Moje życie było puste i pozbawione sensu, dopóki nie poznałem Boga. Wypełniał je grzech i egocentryzm. Sprawy doczesne pochłaniały mnie bez reszty, w ogóle nie myślałem o Bogu, tylko o tym, jak sprawić sobie przyjemność. Jeśli już w moich myślach pojawiał się choćby cień Boga, ignorowałem go i skupiałem się wyłącznie na sobie. Ale bez względu na to, jak nad wyraz starałem się szukać nowych wrażeń i przyjemności, stale czułem w sobie pustkę, której nic na tym świecie nie było w stanie wypełnić. Dopiero gdy w moim życiu pojawiła się Boża miłość, uczucie pustki zniknęło."
fragment książki

Carver Alan Ames znalazł się w przedsionku piekła. Uzależniony od alkoholu gangster, człowiek, który popełnił niemal wszystkie osiągalne grzechy pewnego dnia pozostał złamany mocą Bożej miłości. Ta książka to świadectwo jego grzesznego życia i nawrócenia. Opis przerażającej pustki i niezwykłej pełni, którą daje chodzenie w Duchu Świętym. Wyjątkowo odważna, szczera i poruszająca opowieść o Bogu, który w jednej chwili potrafi w pełni zmienić życie choćby największego grzesznika, i o człowieku, który całkowicie zawierzył Bożej miłości.

ISBN: 9788365349286
Kod paskowy: 9788365349286
Autorzy: Ames Carver Alan
Kod wydawcy: 28064
Miejscowość: Kraków
ilość stron: 352
Oprawa: Miękka
PKWiU: 58.11.1
Format: 14.5x20.5cm
Głębokość (mm): 26
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.