Menu

Czułość maryi i słowa napomnienia dla jej dzieci (opr. miękka)

Cechy produktu
  • ISBN 9788366859395 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Ferdinando Carignani 
  • Wydawnictwo Esprit 
  • Ilość stron 224 
  • Rok wydania 2021 
Opis

Litość i napomnienia Maryi Ostatnie miesiące przyniosły światu dużo dramatycznych wydarzeń. Wyraźnie widać ogromny kryzys wiary i upadek autorytetu Kościoła. Od kilku lat Matka Boża w przesłaniach z Trevignano Romano przestrzega nas wszystkich przed tym, co się już dzieje i co jeszcze może się wydarzyć.

W słowach kierowanych do Giselli Cardii Maryja wyraźnie eksponuje, iż bezpiecznego schronienia powinniśmy szukać na ogół w modlitwie, nawróceniu i całkowitym poddaniu się woli Boga. Tak jak w objawieniach z Fatimy czy Medjugorje Matka Boża chce wziąć nas za rękę i z miłością przeprowadzić przez wszystkie próby i kryzysy, z którymi musimy się zmierzyć.

W książce znajdują się świadectwa wiernych, którzy uczestniczyli w modlitwie prowadzonej na wzgórzu Tre Vigne, a także doświadczyli łask za wstawiennictwem Matki Bożej z Trevignano Romano. Mieści ona na dodatek kontynuację przesłań skierowanych do Giselli Cardii, które zgromadzono w książkach W drodze z Maryją i Świadectwa miłości Maryi.

Tytuł Czułość Maryi i słowa napomnienia dla Jej dzieci. Przesłania z Trevignano Romano Autor Ferdinando Carignani Tłumacz Katarzyna Górecka Wydawnictwo Esprit EAN 9788366859395 ISBN 9788366859395 Kategoria Religia\Religia chrześcijańska ilość stron 224 Rok wydania 2021 Oprawa Miękka Wydanie 1

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.