Menu

Głęboka przemiana serca w szkole Maryi (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788380211179 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Dolindo Ruotolo 
  • Wydawnictwo
  • Ilość stron 144 
  • Rok wydania 2018 

Opis

Szczególna więź łączyła ks. Dolindo nie tylko z Jezusem,dodatkowo z Maryją, której był ogromnie oddany. Napisał mnóstwo komentarzy i dzieł mariologicznych, układał jeszcze modlitwy i hymny na Jej cześć. Komponował również pieśni maryjne i niemal nie rozstawał się z różańcem.

„Głęboka przemiana serca w szkole Maryi" to zbiór 31 medytacji powstałych na prośbę jednej z córek duchowych ks. Dolindo, jako inspiracje do modlitwy. Rozważania napisane pod natchnieniem Ducha Świętego, okazały się aktualne niezależnie od pory roku, upływającego czasu, czy zmieniających się okoliczności. Każde z nich ma formę swoistego dialogu pomiędzy ludzką duszą i Matką Bożą, w których Maryja pomaga modlącemu nie tylko poznać siebie, swoje słabości i piękno duszy,na ogół rozbudza w nim coraz pokaźniejszą miłość do Jej Syna. Dzięki zapiskom ks. Dolindo dziś także i my możemy wsłuchać się i przyjąć do swego serca słowa Maryi: „Musisz ukryć się w Bogu. Bóg musi być prawdziwym życiem twojej duszy, głębokim pokojem twojego serca. Ukrycie się nie oznacza poniżenia. Ufaj Mu – On lituje się nad twymi winami i je odpuszcza, jeśli za nie żałujesz, ufając Jego miłosierdziu. On likwiduje twoją nędzę, jeśli Ty oddajesz Mu się całkowicie. W twoich zmaganiach On cię pociesza i podtrzymuje, jeśli na Nim się wspierasz"

Tytuł oryginału: Una profunda riforma del cuore
ISBN: 9788380211179
Kod paskowy: 9788380211179
Autorzy: Ruotolo Dolindo
Tłumaczenie: Bałucka-Grimaldi Aleksandra
Rok wydania: 2018
Kod wydawcy: 20393
Miejscowość: Kraków
ilość stron: 144
Oprawa: Miękka
PKWiU: 58.11.1
Format: 13.0x19.0cm
Głębokość (mm): 6
Waga: 0.216
Język oryginału: włoski
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.