Menu

Idź do nieba!. Duchowa mapa do wieczności - Abp Sheen Fulton - książka (opr. miękka)

Cechy produktu
  • ISBN 9788366407329 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Fulton Sheen 
  • Wydawnictwo Esprit 
  • Ilość stron 344 
  • Rok wydania 2020 
Opis
Dokąd prowadzi droga naszego życia? W jakim kierunku chcemy zmierzać? Każdy musi dokonać wyboru.

Sługa Boży arcybiskup Fulton J. Sheen z pasją nakłania do zwrócenia naszych kroków w stronę nieba. Daje również szczegółową mapę jako pomoc w pokonywaniu kolejnych etapów – stopni na drodze do królestwa światłości. Drogowskazami są tu na nowo przypomniane podstawowe prawdy o sądzie Bożym, o wierze i miłości, o modlitwie, o walce ze złem, a także o cierpieniu i śmierci.
renomowany amerykański kaznodzieja z właściwą sobie pięknością przekonuje, iż choć we współczesnym świecie istotnie trudno być prawdziwym chrześcijaninem, to królestwo Boże już tu ma swój początek, a u kresu drogi czeka wieczne szczęście.


Pasją abp. Fultona Sheena było głoszenie katolickiej wiary. Ukazywał jej piękno, spójność i rozumność. Czynił to językiem obrazowym, pełnym aforyzmów, a zarazem stanowczo logicznym i precyzyjnym. W czasach pobłażliwych doktryn jego nauczanie lśni blaskiem ortodoksyjnej prawdy. Temu pasterzowi można zaufać,demonstruje owcom drogę do nieba.
ks. Dr Tomasz Jaklewicz

Nawracał miliony. Nie za sprawą retorycznych sztuczek (choć jego erudycją można żeby obdzielić kilka osób i wciąż uznawalibyśmy ich za geniuszy...), a silną wiarą w to, co głosił, i życiem zgodnym z tym, w co wierzył. Niełatwe treści teologiczne potrafił podawać na „życiowych" przykładach, przybliżając Boże prawdy ludziom choćby najszczególniej na nie niepodatnym. Dlatego jeśli abp Fulton J. Sheen mówi: „Idź do nieba", to nie wkładaj nawet butów. Nie dlatego, że podróż będzie sielanką (bo nie będzie...), ale dlatego że szkoda marnować czasu. Jego duchowa mapa do wieczności nie ma nic wspólnego z ogromną płachtą papieru, bliżej jej do luksusowego GPS-a. Ta książka to pozycja obowiązkowa dla każdego, komu drogie jest własne zbawienie.
Mateusz Ochman
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.