Menu

Jezu, Ty się tym zajmij! (opr. kartonowa)

Cechy produktu
  • ISBN 9788366407077 
  • Oprawa kartonowa 
  • Autor Joanna Bątkiewicz-Brożek 
  • Wydawnictwo Esprit 
  • Rok wydania 2019 
Opis

Mistyk. Posiadał przedziwny wgląd w duszę człowieka - napisał ponad 220 tysięcy imaginette, obrazków z proroczym słowem skierowanym do solidnej osoby. Bardzo lubiany przez o. Pio, który niejednokrotnie odsyłał do niego penitentów.

Kapłan heroicznie wierny Kościołowi. Jest Sługą Bożym. Trwa jego cykl beatyfikacyjny. Biografia o. Dolindo Ruotolo "Jezu, Ty się tym zajmij!" olśniła tysiące Polaków, a ułożona poprzez niego pełna mocy modlitwa stała się jednym z ważniejszych wezwań w domach i kościołach.

Tym razem wyjątkowa biografia niezwykłego księdza z Neapolu w formacie audiobooka. "Jestem pod ogromnym wrażeniem tej książki. Jej lektura nad wyraz solidnie mnie poruszyła i zapewne poruszy każdego, kto po nią sięgnie." O.

Józef Witko OFM "Od razu pragnę przestrzec czytelnika: autorka to złodziejka. Skradnie wam każdą wolną chwilę. Dlaczego$11 Bo od świadectw o neapolitańskim kapłanie trudno się oderwać. A po wysłuchaniu zostaje dojmujące łaknienie poznawania księdza Ruotolo więcej i więcej..." ks.

prof. Robert Skrzypczak Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.