Menu

Jezus mówi do ciebie (opr. twarda)

Cechy produktu
  • ISBN 9788365847249 
  • Oprawa twarda 
  • Autor Sarah Young 
  • Wydawnictwo Esprit 
  • Ilość stron 528 
  • Rok wydania 2017 
Opis
najistotniej w Jezusie wzrusza mnie to, iż On kocha nie za coś, ale pomimo wszystko. Nie czeka na naszą doskonałość,wyłącznie na otwarte serce. Codziennie od nowa bierze na siebie nasze zmartwienia i winy. Mówi, pociesza, podnosi i prowadzi najlepszą drogą. Daje pokój i nadzieję. Można go usłyszeć, jeśli wyłącznie zamknie się oczy. Można go usłyszeć, jeśli tylko otworzy się serce. Wiesz już, co dziś chce powiedzieć Tobie?
Katarzyna Olubińska, dziennikarka, autorka bloga i książki Bóg w wielkim mieście
Przyjdź do mnie ze wszystkimi swymi słabościami: fizycznymi, emocjonalnymi i duchowymi. Odpocznij w Mojej kojącej obecności, pamiętając, iż nie ma dla Mnie nic niemożliwego. Oderwij swój umysł od problemów,skupić się na Mnie. Pamiętaj, iż mogę uczynić nieskończenie więcej, aniżeli prosisz czy rozumiesz.
Te słowa wypowiedziane poprzez samego Jezusa usłyszała w swoim sercu SARAH YOUNG, pisarka chrześcijańska, w czasie modlitwy. Słowa, które spisała, dotarły do milionów ludzi na całym świecie. Z okazji dziesiątej rocznicy publikacji pierwszego wydania oryginału tej nieszablonowej książki przygotowana pozostała niniejsza specjalna i powiększona edycja. Posiada ona nowy wstęp i pełne fragmenty Pisma Świętego.

Podtytuł: wydanie jubileuszowe
Tytuł oryginału: Jesus Calling. Enjoying Peace in His Presence
ISBN: 9788365847249
Kod paskowy: 9788365847249
Autorzy: Young Sarah
Wydanie: 1
Rok wydania: 2017
Kod wydawcy: 28064
Miejscowość: KRAKÓW
liczba stron: 528
Oprawa: Twarda
PKWiU: 58.11.19.0
Format: 15.0x21.5cm
Głębokość (mm): 35
Waga: 0.75
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.