Menu

Konsekracja św. Józefowi

Opis
Nadszedł czas św. Józefa!


Liczne proroctwa ogłaszają istotnie ważną rolę św. Józefa – od objawień w Cotignac, poprzez jego pojawienie się u boku Jezusa i Maryi w Fatimie aż po współczesne wizje z Itapirangi.


W maju 2019 roku ks. Donald H. Calloway napisał do papieża Franciszka list z propozycją, aby rozważył ogłoszenie w Kościele Roku św. Józefa. Ojciec święty spełnił tę prośbę. Jako spory apostoł św. Józefa ks. Calloway stworzył trzydziestotrzydniowy program zawierzenia się Opiekunowi Zbawiciela, który swoją formą nawiązuje do słynnego aktu ofiarowania się Jezusowi poprzez Maryję według św. Ludwika de Montfort. Ta konsekracja to mocna broń w walce duchowej – skuteczność opieki św. Józefa potwierdzają tysiące świadectw wiernych.


Podejmij wyzwanie i zostań duchowym synem św. Józefa!


Ksiądz Donald H. Calloway MIC jest członkiem Zgromadzenia Księży Marianów Niepokalanego Poczęcia. Po radykalnej zmianie życia i nawróceniu na katolicyzm ukończył studia filozoficzne i teologiczne. Jest mariologiem i wielkim czcicielem św. Józefa.
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.