Menu

konsekracja św. józefowi. cuda naszego duchowego ojca

Cechy produktu
  • ISBN 9788367291002 
  • Autor Donald H. Calloway 
  • Wydawnictwo Esprit 
  • Ilość stron 448 
  • Rok wydania 2022 
Opis

Nadszedł czas św. Józefa! Liczne proroctwa ogłaszają szczególnie ważną rolę św. Józefa – od objawień w Cotignac, przez jego pojawienie się u boku Jezusa i Maryi w Fatimie aż po współczesne wizje z Itapirangi.

W maju 2019 roku ks. Donald H. Calloway napisał do papieża Franciszka list z propozycją, żeby rozważył ogłoszenie w Kościele Roku św. Józefa. Ojciec święty spełnił tę prośbę. Jako szeroki apostoł św. Józefa ks.

Calloway stworzył trzydziestotrzydniowy program zawierzenia się Opiekunowi Zbawiciela, który swoją formą nawiązuje do popularnego aktu ofiarowania się Jezusowi poprzez Maryję według św. Ludwika de Montfort.

Ta konsekracja to konkretna broń w walce duchowej – efektywność opieki św. Józefa potwierdzają tysiące świadectw wiernych. Podejmij wyzwanie i zostań duchowym synem św. Józefa! Ksiądz Donald H. Calloway MIC jest członkiem Zgromadzenia Księży Marianów Niepokalanego Poczęcia.

Po radykalnej zmianie życia i nawróceniu na katolicyzm ukończył studia filozoficzne i teologiczne. Jest mariologiem i wielkim czcicielem św. Józefa. Nadszedł dla ciebie czas odkrycia św. Józefa. Czas powierzenia mu siebie i swej rodziny.

To najlepsza inwestycja duchowa tego roku, a ta książka bardzo ci w tym pomoże. – ks. Dominik Chmielewski SDB Zaproponowana poprzez autora droga zawierzenia św. Józefowi poprowadzi wszystkich, którzy zdecydują się nią pójść, do triumfu Niepokalanego Serca Maryi.

– ks. Dariusz Dąbrowski COr. Tytuł Konsekracja św. Józefowi. Cuda naszego duchowego ojca Autor Donald Calloway Tłumacz Małgorzata Samborska Wydawnictwo Esprit EAN 9788367291002 ISBN 9788367291002 Kategoria Religia\Religia chrześcijańska ilość stron 448 Rok wydania 2022 Oprawa Zintegrowana

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.