Menu

La salette. objawienia, które wstrząsnęły kościołem (opr. miękka)

Cechy produktu
  • ISBN 9788366859425 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Tomasz Terlikowski 
  • Wydawnictwo Esprit 
  • Ilość stron 240 
  • Rok wydania 2021 
Opis

CZY KOŚCIÓŁ OCALEJE? 9 września 1846 roku, w niepokaźnej alpejskiej miejscowości La Salette, dwójce pasterzy – Melanii i Maksymowi – objawiła się Maryja, aby przekazać orędzie dla świata. Przesłanie, które otrzymały dzieci, wstrząsnęło Kościołem.

Jednak najważniejsze jest to, że te objawienia wypełniają się na naszych oczach. Jakie słowa skierowała do ludzi Matka Boża w tym miejscu? Dlaczego Płacząca Pani objawiła się właśnie tej dwójce dzieci? Tomasz P.

Terlikowski w dogłębny sposób analizuje historię i treść objawienia z La Salette, wskazując czytelnikom na najważniejsze aspekty tego niezwykłego spotkania ubogich pasterzy z Matką Boga. Podążając za słowami Maryi, podkreśla potrzebę wejścia na drogę nawrócenia, którą stanowczo dziś powinniśmy kroczyć.

Tym samym potwierdza, że choć objawienie we francuskiej miejscowości dokonało się niemal dwa wieki temu, nadal pozostaje aktualne i żywe. TOMASZ P. TERLIKOWSKI – polski dziennikarz, filozof, publicysta i działacz katolicki.

Autor wielu książek o tematyce wiary i objawień maryjnych, m.in. Akita. Tytuł La Salette. Objawienia, które wstrząsnęły Kościołem Autor Tomasz Terlikowski Wydawnictwo Esprit EAN 9788366859425 ISBN 9788366859425 Kategoria Religia\Religia chrześcijańska ilość stron 240 Rok wydania 2021 Oprawa Miękka Wydanie 1

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.