Menu

Maleńka Nic (opr. broszurowa)

Cechy produktu
  • ISBN 9788366061125 
  • Oprawa broszurowa 
  • Autor Di Francesco Zampini 
  • Wydawnictwo Esprit 
  • Ilość stron 336 
  • Rok wydania 2018 
Opis

minimalna Arabka. Maleńka Nic Trudno wyobrazić sobie obszerniejsze cuda aniżeli te, którymi Bóg obdarzył tę skromną dziewczynę z Palestyny. Przeżyła poderżnięcie gardła, wyzdrowiała z nieuleczalnej choroby, doświadczała ekstazy, lewitowała, miała proroctwa i wizje.

Znamy ją pod różnorodnymi imionami: Maria od Jezusa Ukrzyżowanego, mała Arabka, Maleńka Nic... Jak żyła ta szeroka mistyczka i stygmatyczka$497 Z jakiego powodu została wtrącona do więzienia i za co odsunięto ją na jakiś czas od sakramentów$498 Uparta nastolatka odrzuca narzeczonego, ucieka z domu i wstępuje do zakonu.

Jej opiekunowie nie potrafią zrozumieć tej decyzji. Dlaczego sierota, która dostaje szansę od losu, wybiera tak niepewną przyszłość$499 Dlaczego bez wahania zrywa kontakty ze wszystkimi życzliwymi ludźmi i świadomie szuka upokorzeń$500 Wciągająca, pełna zwrotów akcji historia powołania arabskiej mistyczki powinna być lekturą obowiązkową dla wszystkich współczesnych chrześcijan, przyzwyczajonych do komfortowego życia.

Czy wierzymy w Chrystusa na serio$501 Czy potrafimy zostawić wszystko i powiedzieć Mu,,tak"$502 Św. Maria Baouardy nie miała żadnych wątpliwości.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.