Menu

Módlmy się...Siedem grzechów głównych (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788366087255 
  • Oprawa miękka 
  • Wydawnictwo JUT 
  • Ilość stron 32 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Książeczka wprowadza najmłodszych w skomplikowane zagadnienia winy i pokuty oraz pomaga sumiennie przygotować się do Pierwszej Komunii Świętej. W publikacji znajdują się niedługie historie z udziałem dzieci, które przybliżają do poznania grzechów głównych. Poniżej opowiadań dodano modlitwy oraz niedługie zadania do wykonania, nakłaniające dzieci do spełniania dobrych uczynków.

Modlitwa

Panie Boże, Ty jesteś najkorzystniejszym Ojcem i wyjątkowo kochasz wszystkie swoje dzieci. Proszę Cię, abyś uchronił mnie od grzechu chciwości. Wiem, iż rzeczy materialne są ważne i konieczne do życia, ale dopomóż mi, proszę, żeby one nigdy nie stały się dla mnie najważniejsze, aby nie zasłoniły mi ludzi, którzy są wokół mnie. Daj mi mądrość i wrażliwość, bym potrafił dzielić się tym, co posiadam, z bardziej potrzebującymi ode mnie, bym umiał zauważyć pragnienia moich bliźnich.

Spis treści

Pycha

Chciwość

Nieczystość

Nieumiarkowanie w jedzeniu i piciu

Zazdrość

Gniew

Lenistwo

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.