Menu

Moja misja trwa. jezu, ty się tym zajmij! tom 2 (opr. miękka)

Cechy produktu
  • ISBN 9788366859548 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Joanna Bątkiewicz-Brożek 
  • Wydawnictwo Esprit 
  • Ilość stron 512 
  • Rok wydania 2021 
Opis

Kontynuacja bestsellerowej książki „Jezu, Ty się tym zajmij!” „Drogi czytelniku, jeśli zamierzasz sięgnąć po tę książkę, licz się z tym, że zarwiesz kilka nocy, zawalisz parę ważnych spraw i przeoczysz sporą liczbę podjętych zobowiązań.

W zamian za to otworzy się przed tobą niemało faktów i okoliczności z życia świętego kapłana z Neapolu, poruszy się serce i przymusi do przemyśleń, a co najważniejsze, pozwoli ci przez pewien czas oddychać nadprzyrodzonością.

(...) Joanna ma talent do opowiadania, a jeszcze pokaźniejszy do wyszukiwania miejsc, a także osób na pozór w całości niedostępnych. Sięga po nowych świadków, wyciąga z rumowisk nieznane dokumenty, otwiera zaryglowane drzwi”.

KS. PROF. ROBERT SKRZYPCZAK Joanna Bątkiewicz-Brożek, autorka bestsellerowej biografii Jezu, Ty się tym zajmij!, wicepostulatorka cyklu beatyfikacyjnego ks. Dolindo Ruotolo, kontynuuje podróż śladami niezwykłego kapłana z Neapolu.

Odkrywa pozostawione przez niego dziedzictwo i proroctwa oraz ukazuje jego heroiczną drogę krzyża. Dlaczego był wyszydzany i odrzucony przez Kościół, któremu pozostał posłuszny do końca? Kto chciał go zniszczyć i czemu toczył zażartą walkę z dziełami mistyka z Neapolu? Jak o.

Dolindo widział rolę kobiety w Kościele? Co mówi w przesłaniu z zaświatów i swym duchowym testamencie? Ta porywająca opowieść o skromnym kapłanie z Neapolu będzie dla wielu czytelników ogromnym zaskoczeniem.

JOANNA BĄTKIEWICZ-BROŻEK – ur. W 1976 r., żona i mama. Ukończyła filologię romańską na Uniwersytecie Jagiellońskim, studia podyplomowe z teologii na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Śląskiego oraz Studium Postulatorskie przy Kongregacji ds.

Świętych w Rzymie. Wicepostulatorka w procesie beatyfikacyjnym i kanonizacyjnym o. Dolindo. Autorka pierwszej biografii o. Dolindo, Jezu, Ty się tym zajmij! O. Dolindo Ruotolo. Życie i cuda nagrodzonej Feniksem w 2018 r.

Od kilku lat bada życie sługi Bożego z Neapolu. Tytuł Moja misja trwa. Jezu, Ty się tym zajmij! Część 2 Autor Joanna Bątkiewicz-Brożek Wydawnictwo Esprit EAN 9788366859548 ISBN 9788366859548 Kategoria Religia\Religia chrześcijańska ilość stron 512 Rok wydania 2021 Oprawa Miękka Wydanie 1

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.