Menu

Natuzza evolo. tajemnica mistycznego życia - valerio marinelli (opr. miękka)

Cechy produktu
  • ISBN 9788366407350 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Valerio Marinelli 
  • Wydawnictwo Esprit 
  • Ilość stron 288 
  • Rok wydania 2020 
Opis

Czy mistyk może dokonać bilokacji na zawołanie? Profesor Valerio Marinelli, lubiany włoski fizyk, poddał naukowej analizie niezwykłe zjawiska, jakich doświadczała Natuzza Evolo. Ta skromna, niewykształcona kobieta z Paravati otrzymała dary stygmatów, hemografii i bilokacji, rozmawiała z Jezusem i Matką Bożą, widziała aniołów, a w znaczny Piątek mistycznie przeżywała mękę Chrystusa.

Autor zebrał przejmujące świadectwa lekarzy, którzy osobiście poznali Natuzzę Evolo. Poznajemy wyniki ich badań i historie uzdrowień dzięki postawionym poprzez mistyczkę diagnozom. Książka ta nie jest jedynie próbą naukowego wyjaśnienia niecodziennych zjawisk.

To przejmująca opowieść o wytrwałym wypełnianiu misji, którą Pan Bóg powierzył jednej z najszczególniej fascynujących osobowości współczesnego Kościoła. Jako lekarz starałem się w miarę możliwości przeprowadzić jakieś dochodzenie, badania, żeby coś z tego wszelkiego zrozumieć.

Tego, iż widywała Matkę Bożą, nie mogłem zweryfikować. To, że miała stygmaty, mogłem udokumentować, nie potrafiłem już jednak wyjaśnić, dlaczego powstawały i w jaki sposób. Wykonałem na przykład pewne analizy krwi, oznaczyłem jej grupę, co przydało się później badaczom z uniwersytetu w Mesynie, którzy badali plamy krwi z hemografii na chusteczkach.

Wykazali oni, iż nie była to krew królika albo jeszcze innego zwierzęcia, ale krew ludzka, tej samej grupy, co krew Natuzzy. Możemy więc zagwarantować,w przypadku hemografii mamy do czynienia z ludzką krwią, a ja sam widziałem, jak powstają.

fragment

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.