Menu

nawróćcie się, nadchodzi czas oczyszczenia. prorocze objawienia s. marii natalii magdolnej (opr. miękka)

Cechy produktu
  • ISBN 9788366859647 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Claudia Matera 
  • Wydawnictwo Esprit 
  • Ilość stron 256 
  • Rok wydania 2022 
Opis

NADSZEDŁ CZAS POKUTY NADSZEDŁ CZAS NAWRÓCENIA Węgierska mistyczka, s. Maria Natalia Magdolna, przez całe życie otrzymywała prorocze orędzia od Jezusa i Matki Bożej. Papież Pius osobiście przekonał się o ich prawdziwości, ratując dzięki nim swoje życie.

W świecie, w którym rozprzestrzenia się relatywizm, wrogość wobec Kościoła i niemoralność, wizje s. Marii Natalii dają nadzieję na triumf Niepokalanego Serca Maryi. To kontynuacja drogi zaproponowanej trojgu pastuszkom w Fatimie.

Mistyczka wskazuje w nich na czas Maryi, przypomina,potrzebnym warunkiem życia chrześcijanina jest pokuta i zadośćuczynienie. Claudia Matera w swej książce ukazuje, iż objawienia, które stały się udziałem węgierskiej mistyczki, są próbą przebudzenia sumień współczesnych wiernych: „Szczęśliwi owi słudzy, których pan zastanie czuwających, gdy nadejdzie” (Łk 12, 37).

Claudia Matera – urodziła się w Como. Studiowała liturgię duszpasterską na Papieskim Instytucie Liturgicznym Świętego Anzelma. Po osobistym doświadczeniu prorockiego przesłania węgierskiej mistyczki s.Marii Natalii Magdolnej, postanowiła przedstawić objawienia mniszki.

aktualnie wraz z mężem studiują tradycje monastyczne na Papieskim Instytucie Liturgicznym Świętego Anzelma. Tytuł Nawróćcie się, nadchodzi czas oczyszczenia. Prorocze objawienia s. Marii Natalii Magdolnej Autor Claudia Matera Tłumacz Anna Gogolin Wydawnictwo Esprit EAN 9788366859647 ISBN 9788366859647 Kategoria Religia\Religia chrześcijańska ilość stron 256 Rok wydania 2022 Oprawa Miękka Wydanie 1

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.