Menu

Niepokalana

Opis
Niepokalana


Maryja w życiu ks. Dolindo, o. Pio i ks. Giuseppe Tomasellego


CZEGO MARYJA CHCE DLA swoich DZIECI? JAKA JEST TREŚĆ JEJ WSPÓŁCZESNYCH OBJAWIEŃ? I CZY ZAPOWIADANY poprzez NIĄ KONIEC CZASU WŁAŚNIE NADCHODZI? Elena Golia, odwołując się do pism i teologii ks. Dolindo Ruotolo, przejmującej duchowości maryjnej o. Pio z San Giovanni Rotondo i nad wyraz solidnego świadectwa współczesnego im egzorcysty ks. Giuseppe Tomasellego, przybliża czytelnikom postać Maryi. Wyjaśnia kluczową rolę Matki Bożej w naszym zbawieniu i w walce przeciwko wrogim mocom, które niszczą nas każdego dnia. Autorka demonstruje, iż „strategia maryjna”, która była stale obecna w życiu tych trzech świętych kapłanów, może napełnić nasze serca odwagą i stać się bezawaryjnym ratunkiem w najtrudniejszych chwilach naszego życia.

Elena Golia– włoska pielęgniarka i wieloletnia pracownica Domu Ulgi w Cierpieniu w San Giovanni Rotondo, a także innych placówek medycznych. Jedna z córek duchowych o. Pio i ks. Dolindo. Prywatnie żona, matka i babcia.
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.