Menu

Odnieść zwycięstwo. różaniec wojownika maryi - przemysław janiszewski (opr. miękka)

Cechy produktu
  • ISBN 9788366407589 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Przemysław Janiszewski 
  • Wydawnictwo Esprit 
  • Ilość stron 296 
  • Rok wydania 2020 
Opis

Czy różaniec jest modlitwą przeznaczoną wyłącznie dla starszych pań? Czy młody mężczyzna może się nią olśnić? Wojownicy Maryi, czyli członkowie ogólnopolskiej męskiej wspólnoty różańcowej, udowadniają, iż każdy może sięgnąć po różaniec i z pomocą Matki Bożej radykalnie zmienić swoje życie.

zebrane przez autora świadectwa nawrócenia młodych panów przekonują, iż oddanie się w ręce Królowej Pokoju przysparza dużych łask, a sam różaniec rozwiązuje niemało problemów. Zamieszczone w książce rozważania tajemnic różańcowych pomogą na nowo odkryć moc modlitwy różańcowej.Przemysław Janiszewski - z wykształcenia teolog.

Z zawodu dziennikarz, bloger i katecheta w liceach Archidiecezji Łódzkiej. Twórca kanału na YouTubie „Moc w słabości”. Od kilku lat członek wspólnoty Wojownicy Maryi.„Trzymasz w rękach, książkę napisaną z serca.

odnajdziesz w niej teologię różańca świętego i mariologię opartą na nauce Kościoła katolickiego, a także świadectwa męskich serc, które zawróciły z drogi do piekła. Mnóstwo z nich uratowała Maryja poprzez modlitwę różańcową.

Przeczytaj i podaj dalej, aby każdy mógł odnaleźć pomoc w rękach najlepszej Matki”.- ks. Dominik Chmielewski SDB, opiekun duchowny wspólnoty „Wojownicy Maryi”„Odnieść zwycięstwo to świadectwo wiary, które porusza i przedstawia, iż dla Boga nie ma nic niemożliwego.

Nasze ludzkie siły zawodzą, dlatego potrzebujemy pewnego oparcia. Chrystus jako Pan i Władca wyrwie cię z każdej niewoli. Przemysław Janiszewski opowiada o tym z pasją w swej książce. Daj się poprowadzić Maryi, która pokieruje cię w stronę Zwycięzcy śmierci i grzechu”.- Jacek „Heres” Zajkowski, członek grupy Wyrwani z Niewoli

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.