Menu

ojciec pio i brat daniele - bratnie dusze. mistyczne życie współbrata świętego z pietrelciny (opr. miękka)

Cechy produktu
  • ISBN 9788366859241 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Matteo Bevilacqua 
  • Wydawnictwo Esprit 
  • Ilość stron 640 
  • Rok wydania 2022 
Opis

szeroki mistyk, przyjaciel ojca Pio. Kim był brat Daniele Natale? Ojciec Pio i brat Daniele byli niczym bliźniacy – jednocześnie w duszy, jak i w ciele. – MATTEO BEVILACQUA Matteo Bevilacqua na podstawie zapisków Silvana Scapina, bliskiego przyjaciela brata Daniele,, a także zebranych tworzyw – cennych świadectw, dokumentów medycznych – zarysowuje portret niezwykłego, pełnego światła człowieka, niestrudzonego towarzysza i przyjaciela ojca Pio.

Autor demonstruje wyjątkową drogę zakonnika, który u boku ojca Pio przeżywał swoje liczne charyzmaty – bilokacje, moc wypędzania demonów oraz dar czytania w myślach i sercach i prowadzenia duchowych synów mistyka z Pietrelciny do nieba.

w głównej mierze jednak opisuje jedno z najistotniej enigmatycznych przeżyć brata Daniele – doświadczenie śmierci, czyśćca i powrotu do życia, które stało się fundamentem jego późniejszej misji. Jako bliski towarzysz ojca Pio zakonnik poświęcił życie, aby wspierać świętego w odkupieńczym dziele, poprzez niemało lat dzieląc z nim cierpienia i radości.

Tytuł Ojciec Pio i brat Daniele - bratnie dusze. Mistyczne życie współbrata Świętego z Pietrelciny Autor Matteo Bevilacqua Tłumacz Anna Gogolin Wydawnictwo Esprit EAN 9788366859241 ISBN 9788366859241 Kategoria Religia\Religia chrześcijańska ilość stron 640 Rok wydania 2022 Oprawa Miękka Wydanie 1

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.