Menu

On żyje! Świadectwo mocy Ducha Świętego... (opr. miękka)

Cechy produktu
  • ISBN 9788364647161 
  • Oprawa miękka 
  • Autor s. Angela Musolesi 
  • Wydawnictwo Esprit 
  • Ilość stron 168 
  • Rok wydania 2014 
Opis

CEL CHRZEŚCIJAŃSKIEGO ŻYCIA POLEGA NA ZDOBYWANIU DUCHA ŚWIĘTEGOSIOSTRA ANGELA MUSOLESI w swojej najnowszej książce przybliża czytelnikowi rzeczywistość ruchu charyzmatycznego, popularnie zwanego Odnową w Duchu Świętym.

Czyni to z perspektywy własnego doświadczenia, a w głównej mierze z perspektywy naocznego świadka, którym była, kiedy na własne oczy widziała cudowne Boże działanie w trakcie jednego ze spotkań modlitewnych z OJCEM ĂMILIENEM TARDIFEM.Sługa Boży o.

Tardif (którego proces beatyfikacyjny właśnie trwa) został obdarowany przez pana niezwykłymi darami i charyzmatami, stając się narzędziem potężnej Bożej mocy. Jego posługa była jak podróż w czasie do epoki pierwszych chrześcijan, kiedy ujawnianie się charyzmatów było czymś normalnym i powszechnym.

Dzięki Odnowie chrześcijanie mogą na nowo przekonać się, iż ich prosta, pełna ufności wiara ma moc, a Pan odpowiada na modlitwę swojego ludu, czyniąc mnóstwo znaków i cudów:(...) sparaliżowani stają na własnych nogach, głusi zaczynają słyszeć, ślepi widzieć, samotni czują miłość i bliskość Jezusa, który żywy bezustannie przebywa wśród nas.Książka siostry Angeli Musolesi mieści zbiór świadectw uzdrowionych wiernych.

W cytowanych dokumentach nieraz widać, jakiego wysiłku i przemiany duchowej wymagało od uleczonych przebycie ścieżki cudownego uzdrowienia. Wśród relacji wyszukamy opowieści o wyleczeniu z nowotworów i łamliwości kości; historie opowiadające o odzyskania wzroku i słuchu, odrzucaniu kul i wstawaniu z wózków inwalidzkich - a wszystko to potwierdzone na dodatek opiniami lekarzy i badaniami medycznymi.

Tytuł On żyje Autor Angela Musolesi Tłumacz Agnieszka Zielińska Wydawnictwo Esprit EAN 9788364647161 ISBN 9788364647161 Kategoria Religia\Religia chrześcijańska liczba stron 166 Format 11.5x19.5x1.4 cm Rok wydania 2014 Oprawa Miękka Wydanie 1 Waga 0.144 kg

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.