Menu

Ostatnie wołanie Maryi (opr. miękka)

Cechy produktu
  • ISBN 9788366061415 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Piotr Glas 
  • Wydawnictwo Esprit 
  • Ilość stron 280 
  • Rok wydania 2019 
Opis

Aby świat poznał, jak straszny jest gniew Ojca niebieskiego wobec współczesnego świata, Bóg przygotowuje duże oczyszczenie całej ludzkości. Wraz z mym Synem wielokrotnie starałam się powstrzymać gniew Ojca niebieskiego.Matka Boża w AkicieSekretarz Matki Bożej, ks.

Stefano Gobbi pisał, iż Maryja jest straszna i konkretna. Straszna dla wszystkiego, co demoniczne i mocna, gdy roztacza nad nami swoją opiekę. Chrystus wysyła swoją najdroższą Matkę do nas, by przygotowała świat na sąd ostateczny.

W jaki sposób rozumieć wydarzenia ostatnich dekad? Co chce nam powiedzieć Maryja o czasach zamętu, w których żyjemy? Jaką nadzieję nam pozostawia? I czy pełnia czasów jest blisko?Ks. Piotr Glas, który Maryi oddał całe swoje kapłańskie życie, prowadzi nas przez kolejne orędzia naszej Matki – od Fatimy, poprzez Akitę, Kibeho i Amsterdam.

Wszędzie, gdzie Maryja wzywała nas do przemiany serc. Jej wołania to odpowiedź na wszystkie nasze obawy, dotyczące współczesnego kryzysu wiary. To także mocne wskazówki, co mamy zrobić, aby przygotować się na przyjście naszego mężczyzny.

Tytuł Ostatnie wołanie maryi Autor Piotr Glas Wydawnictwo Esprit EAN 9788366061415 ISBN 9788366061415 Kategoria Religia\Religia chrześcijańska ilość stron 280 Format 13x20x2 cm Rok wydania 2019 Oprawa Miękka Wydanie 1 Waga 0.27 kg

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.