Menu

ostrzeżenie. świadectwa i proroctwa o oświeceniu sumień (opr. miękka)

Cechy produktu
  • ISBN 9788367291033 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Christine Watkins 
  • Wydawnictwo Esprit 
  • Ilość stron 416 
  • Rok wydania 2022 
Opis

Czym jest oświecenie sumień? Czy już krótko doświadczymy śladowego sądu zapowiadanego poprzez wielu świętych? Jak będzie wyglądało ostrzeżenie? Ludzie żyją dziś tak, jakby Bóg nie istniał. W pogoni za karierą, zyskiem i przyjemnościami zapominają o tym, iż każdy z nas będzie sądzony za swoje innowacyjnanie.

Kiedy to nastąpi? Czy jesteśmy w stanie się na to przygotować? W swojej bestsellerowej książce Christine Watkins opisuje bezprecedensowy moment, w którym wszyscy poznamy przenikającą prawdę o stanie swojej duszy – czyli oświecenie sumień.

Jak będzie wyglądała ta chwila? Co się stanie z ludźmi pogrążonymi w grzechu? Autorka zebrała proroctwa dotyczące ostrzeżenia, jakie otrzymało wielu świętych, między innymi święta siostra Faustyna. W książce znalazły się także wstrząsające świadectwa osób, które doświadczyły niewiele znaczącego sądu i oświecenia sumienia.

Ostrzeżenie to książka dla wszystkich, wierzących i niewierzących, chrześcijan i przedstawicieli wszystkich innych religii i wierzeń, ponieważ to wydarzenie mistyczne zapowiadane od pięciu stuleci przez świętych i mistyków Kościoła dotknie każdego człowieka na ziemi.

Po nim nic już nie będzie takie samo. To będzie ostatni wstrząsający krzyk Boga wołającego o nasze nawrócenie. Bądź gotowy, bo nie znasz dnia ani godziny, w której Pan przyjdzie, żeby ostatni raz ostrzec ludzkość przed sądem nad światem i Kościołem.

Czuwaj, módl się i pokutuj. Bądź gotowy. Ks. Dominik Chmielewski SDB Tytuł Ostrzeżenie. Świadectwa i proroctwa o oświeceniu sumień wyd. 2 Autor Christine Watkins Tłumacz Monika Mendroch-Karbowska Wydawnictwo Esprit EAN 9788367291033 ISBN 9788367291033 Kategoria Religia\Religia chrześcijańska liczba stron 416 Format 14.5x20.5x3 cm Rok wydania 2022 Oprawa Miękka Wydanie 2

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.