Menu

Siedem grzechów głównych

Opis
Bóg w swej czułej, nieograniczonej, lecz i wymagającej miłości mówi:
„Tak, masz problem z tym wszystkim, ale nie zapominaj, że Ja jestem od tego większy”.
Ile razy próbowałeś walczyć z pychą, chciwością, zazdrością?
Ile razy, mimo korzystnych uczynków, znowu upadałeś?
Chciałbyś wreszcie wygrać?
Ksiądz Krzysztof Kralka oferuje wyjątkową przygodę: wędrówkę w głąb naszego serca i poznanie jasnych i ciemnych stron ludzkiej natury. Zestawiając siedem grzechów głównych z błogosławieństwami, uświadamia nam, jak niejednokrotnie chcemy w naszym życiu być jednocześnie blisko Boga, jak i złego ducha.
poprzez szczegółową charakterystykę i analizę grzechów odpowiada na pytania: jak działają grzechy, skąd się biorą, czym się karmią, jaka jest ich istota? Nie myśl jednak, że po tej lekturze automatycznie staniesz się wolny od grzechów. To jest dopiero początek walki o życie pełne światła.
KS. KRZYSZTOF KRALKA SAC – pallotyn, ewangelizator i rekolekcjonista. Jest założycielem i dyrektorem Pallotyńskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji. Prowadzi cieszące się niezwykłą popularnością wieczory uwielbienia i modlitwy o uzdrowienie.
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.