Menu

Święci, którzy zwyciężyli szatana. 17 wojowników, którzy nauczą nas, jak walczyć w imię boga (opr. miękka)

Cechy produktu
  • ISBN 9788366859067 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Paul Thigpen 
  • Wydawnictwo Esprit 
  • Ilość stron 320 
  • Rok wydania 2021 
Opis

Pokonaj Szatana razem ze świętymi! Od tysięcy lat ludzkość toczy wojnę z mocnym wrogiem. Chrześcijanie za każdym razem wiedzieli o jego istnieniu, dlatego już św. Piotr ostrzegał: „Bądźcie trzeźwi! Czuwajcie!

Przeciwnik wasz, diabeł, jak lew ryczący krąży, szukając, kogo pożreć". Nie jesteśmy jednak w stanie pokonać Szatana samodzielnie. Z pomocą musi przyjść nam Bóg i Jego święci – ci, którzy zwyciężyli już w swej bitwie z piekłem, a teraz triumfują w niebie.

Stamtąd nie tylko wstawiają się za nami, ale także wydajnie angażują się w naszą walkę z nieprzyjacielem. Paul Thigpen opisuje niezwykłe historie i wydarzenia z życia świętych, którzy na ziemi stoczyli spory bój ze złym duchem.

Opowiada o tym, jak św. Franciszek, św. Dominik, św. Jan Maria Vianney, św. Gemma Galgani i inni pokonali pokusy i diabelskie ataki, broniąc się modlitwą, postem, sakramentami i żywą wiarą. Paul Thigpen – doktor teologii na Uniwersytecie Emory, wykładowca na kilku uniwersytetach.

Jest redaktorem w TAN Books. Wielokrotnie nagradzany, napisał kilkadziesiąt bestsellerowych książek, które zostały przetłumaczone na sporo języków. Święci, którzy zwyciężyli Szatana to książka przeze mnie wymarzona.

Można ją porównać do rozmowy ze świętymi, którzy znają sekrety nie tylko walki duchowej, lecz także rozpoznawania i rozbrajania diabelskich pułapek. Każdy z owych siedemnastu świętych zdradzi ci, drogi czytelniku, tajemnicę zwycięstwa świętości nad grzechem, światłości nad ciemnością – mocy, która za każdym razem doskonali się w naszych słabościach.

Przemysław Janiszewski, kanał YouTube „Moc w słabości"

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.