Menu

Tylko miłość trwa (opr. miękka)

Cechy produktu
  • ISBN 9788366061149 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Chiara Amirante 
  • Wydawnictwo Esprit 
  • Ilość stron 272 
  • Rok wydania 2018 
Opis
Jeden z wolontariuszy Caritasu, który objaśniał mi podział przestrzeni dworca Termini, spojrzał wyłącznie i od razu mnie przejrzał: „Ale nie chcesz zejść na dół, prawda? Wybij to sobie z głowy!". Udałam, iż tego nie słyszę. Nie chodziło o dreszczyk emocji, lecz o głos powołania, silniejszy niżeli strach. Moim powołaniem było „zejście do piekieł" i jeśli piekło było na dole, musiałam tam pójść.
fragment
Chiara Amirante, dotknięta wielkim cierpieniem, doświadczyła duchowego kryzysu. Uzdrowiona poprzez Boga zrozumiała, iż przygotował On dla niej specjalną misję: musiała zejść na dno piekła, żeby z determinacją ratować kolejne dusze. Oni – bezdomni, narkomani, uwikłani w sekty, zniewoleni przez zło; i ona – desperacko pragnąca podarować każdemu Radość nie z tego świata. Możesz ją nazywać marzycielką lub żyjącą złudzeniami idealistką. Jej życie jest jednak dowodem na to, że nie ma nic niemożliwego dla Tego, Który jest miłością.
Chiara Amirante – katolicka działaczka społeczna, założycielka wspólnoty świeże Horyzonty, pomagającej ubogim i skrzywdzonym w wielu krajach,, a także domów dla ludzi z marginesu – Miasteczek Niebo. W 2006 roku powołała wspólnotę modlitewną Rycerze Światła, która posługuje nie tylko we Włoszech,również w Belgii, Francji, Niemczech i USA.

Podtytuł: Odnaleźć nadzieję w piekle ulicy
Tytuł oryginału: Solo l’amore resta. Nuovi Orizzonti nell’inferno della strada
ISBN: 9788366061149
Kod paskowy: 9788366061149
Autorzy: Amirante Chiara
Tłumaczenie: Rogowska Gabriela
Wydanie: 1
Rok wydania: 2018
Kod wydawcy: 28064
Miejscowość: KRAKÓW
ilość stron: 272
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
PKWiU: 58.11.19.0
Format: 13.0x20.0cm
Głębokość (mm): 20
Waga: 0.268
Język oryginału: włoski
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.