Menu

Uwolnij głowę (opr. miękka)

Cechy produktu
  • ISBN 9788366859081 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Jennie Allen 
  • Wydawnictwo Esprit 
  • Ilość stron 286 
  • Rok wydania 2021 
Opis

TO ISTNIEJE TYLKO W TWOJEJ GŁOWIE I TYLKO TAM MOŻESZ SOBIE Z TYM PORADZIĆ Jennie Allen znalazła sposób na wyjście ze spirali złych myśli! W swej bestsellerowej książce zaprasza czytelników w podróż do skrywanych miejsc.

Wyjaśnia, że głęboko w nas tkwią przekonania, które zniekształcają obraz rzeczywistości i nas samych. Opierając się na fragmentach Pisma Świętego, najnowszych badaniach naukowych oraz własnych doświadczeniach, autorka udowadnia, iż zmiana myślenia jest na wyciągnięcie ręki.

prezentuje potężne sposoby walki z przebiegłymi wrogami, którzy za wszelką cenę chcą sprawić, byśmy byli niezdolni do pełni życia. Pozbądź się negatywnych myśli i uwolnij głowę! Jennie Allen Amerykańska biblistka, blogerka, autorka książek i podcastów o tematyce wiary.

Założycielka organizacji IF:Gathering. Prywatnie żona Zaca i mama trójki dzieci. Książka Uwolnij głowę jest obowiązkową pozycją dla każdego, kto chce rozpocząć pracę nad sobą. Nasze krzywdzące działanie ma początek w myślach.

Spiralę trudnych doświadczeń możemy zatrzymać, jeśli zaczniemy od pracy nad wewnętrznym narratorem. Jennie Allen podpowiada, jak to zrobić. Wzięcie jej rad na poważnie gwarantuje niemałą rewolucję! Magdalena Kleczyńska, autorka książek, liderka duszpasterstwa pań Obdarowana Jennie Allen zagląda w miejsca, od których my czasem odwracamy wzrok, żeby nie zburzyć swych utartych schematów.

Opowiadając swoją historię, zabiera nas w podróż po zakamarkach naszych myśli, po drogach, które choć znane i bezpieczne, to jednak oparte na nieprawdziwych założeniach. A cel, dla tych, którzy wierzą, jest ważny – poznanie prawdziwego Boga i życie z wolnym umysłem i wolnym sercem.

Anna Malec, dziennikarka Książka Jennie Allen jest z reguły poręczna. To genialne narzędzie, żeby zamiast poddawać się mnóstwu negatywnych myśli, nauczyć się je identyfikować i po kolei, wydajnie zamieniać na Boże prawdy – bo mamy dobór, o czym myślimy!

Magdalena Wołochowicz, autorka książek, vlogerka – kanał Żyj Pełnią Życia Czytając Uwolnij głowę, miałam wrażenie, że to podyktowana autorce przez Ducha Świętego, potężna, skrupulatna i szczególnie porywająca instrukcja, jak w prosty sposób odzyskać utraconą wolność i pomieszczenie serca oraz doznać prawdziwego szczęścia.

Odrzuć wszystkie kłamstwa o sobie, wstań, odzyskaj siły i biegnij. Sprawdź siebie oczami Boga i naucz się myśleć jak On. Żyj w obfitości, bo On tego chce dla ciebie! To książka, która zapiera dech i uskrzydla.

najlepsza, jaką ostatnio czytałam. Anna Musiał, dziennikarka, aktorka, autorka bloga Zapach Nieba Tytuł Uwolnij głowę. Jak pozbyć się toksycznych myśli i przestać się martwić Autor Jennie Allen Tłumacz Michał Nolywajka Wydawnictwo Esprit EAN 9788366859081 ISBN 9788366859081 Kategoria Poradniki\Rozwój osobisty liczba stron 296 Rok wydania 2021 Oprawa Miękka ze skrzydełkami Wydanie 1

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.