Menu

zawsze i wszędzie. modlitewnik ministranta (opr. miękka)

Cechy produktu
  • ISBN 9788381442039 
  • Oprawa miękka 
  • Autor praca zbiorowa 
  • Wydawnictwo Jedność 
  • Ilość stron 320 
  • Rok wydania 2020 
Opis

Pierwsze modlitewne kompendium ministranta w Polsce! W tym modlitewniku każdy chłopiec odszuka wszystko to, co pozwoli mu być lepszym ministrantem: Sylwetki patronów ministrantów i modlitwy za ich przyczyną.

Przebieg Mszy Świętej z uwzględnieniem roli służby liturgicznej ołtarza. Modlitwy mnistrantów według poziomów i funkcji (także na zróżnicowane okresy roku liturgicznego). Prawdy wiary, rachunek sumienia, modlitwy i nabożeństwa.

Pieśni na najróżniejsze okazje. Słownik terminów i pojęć liturgicznych.Publikacja opatrzona Imprimatur Kurii Kieleckiej.Duchu Święty, proszę Cię o dar mądrości do ulepszonego poznawania Ciebie i Twoich doskonałości Bożych, o dar rozumu do udoskonalonego zrozumienia ducha tajemnic wiary świętej, o dar umiejętności, abym w życiu kierował się zasadami tejże wiary, o dar rady, abym we wszystkim u Ciebie szukał rady i u Ciebie ją za każdym razem znajdował, o dar męstwa, żeby żadna bojaźń ani względy ziemskie nie mogły mnie od Ciebie oderwać, o dar pobożności, abym zawsze służył Twojemu Majestatowi z synowską miłością, o dar bojaźni Bożej, abym lękał się grzechu, który Ciebie, o Boże, obraża.

Amen.Modlitwa ministranta Karola Wojtyły(św. Jana Pawła II) Tytuł zawsze i wszędzie modlitewnik ministranta Autor Opracowanie Zbiorowe Wydawnictwo Jedność EAN 9788381442039 ISBN 9788381442039 Kategoria Religia\Religia chrześcijańska liczba stron 320 Format 10.5x15x1.2 cm Rok wydania 2020 Oprawa Miękka Wydanie 1 Waga 0.168 kg

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.