Menu

Co nas nie zabije - Scott Carney (opr. miękka)

Cechy produktu
  • ISBN 9788375795806 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Scott Carney|Wim Hof przedmowa 
  • Wydawnictwo Galaktyka 
  • Ilość stron 288 
  • Rok wydania 2017 
Opis
Wim Hof, holenderski guru efektywności fizycznej, utrzymuje, że potrafi kontrolować temperaturę swojego ciała oraz panować nad reakcjami układu wytrzymałościowego wyłącznie za pomocą siły umysłu. Kiedy dziennikarz śledczy Scott Carney zobaczył zdjęcie niemal nagiego Hofa siedzącego na lodowcu, potraktował je z zawodowym sceptycyzmem. Postanowił zabrać udział w szkoleniu prowadzonym poprzez Hofa, aby „zdemaskować szarlatana" i napisać o tym artykuł. Szkolenie opuścił jednak jako zagorzały zwolennik metody Hofa, a zamiast artykułu powstała książka.
Co nas nie zabije jest opowieścią o tym, jak Carney poznawał metodę Hofa, jak na dodatek relacją ze spotkań z osobami, które dzięki niej odzyskały witalność, wyleczyły się z chorób (na dodatek autoimmunologicznych) i straciły zbędne kilogramy. Rezultaty metody Hofa są fascynujące i byłyby wręcz niewiarygodne, gdyby nie fakt, że Hof i jego uczniowie biją rekord za rekordem i biorą udział w licznych eksperymentach medycznych, które potwierdzają efektywność metody. Co nas nie zabije to zatem po części książka popularnonaukowa, a po części wciągająca opowieść o przesuwaniu granic ludzkich możliwości.

ISBN: 9788375795806
Kod paskowy: 9788375795806
Autorzy: Carney Scott, Hof Wim
Kod wydawcy: 23018
Miejscowość: Łódź
ilość stron: 288
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Format: 15.0x22.5cm
Głębokość (mm): 25
Język oryginału: angielski
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.