Menu

Joshua. droga na szczyt wyd. 2021 (opr. miękka)

Cechy produktu
  • ISBN 9788382103434 
  • Oprawa miękka 
  • Autor John Dennen 
  • Wydawnictwo Sine Qua Non 
  • Ilość stron 336 
  • Rok wydania 2021 
Opis

Historia boksera, który położył kres erze braci Kliczko Jego pierwszy rywal wytrzymał w ringu zaledwie kilka sekund. Kompozycja prostego i prawego krzyżowego załatwiła sprawę. Choć profesjonalne treningi rozpoczął ledwie sześć miesięcy wcześniej, widać było, że ten 19-latek jest nieszablonowy.

Jego kariera mogła zostać jednak przerwana w 2011 roku, kiedy podczas rutynowej kontroli znaleziono przy nim narkotyki. Długie zawieszenie sprawiło, że nosił się nawet z zamiarem zakończenia kariery. Przetrwał ten niełatwy czas i powrócił silniejszy, kilka miesięcy później zdobywając złoto igrzysk olimpijskich.

Anthony Joshua w kilka lat błyskawicznie przebył drogę na sam szczyt. Od pierwszego treningu w pożyczonych za 25 funtów obuwiu do walki na wypełnionym po brzegi stadionie Wembley. Od pojedynku z nieznanym wówczas Tysonem Furym o roleksa po detronizację Władimira Kliczki, który zapewniła mu miejsce wśród bokserskich sław.

Poznaj niezwykłą historię AJ-a, opowiedzianą przez dziennikarza towarzyszącego mu od początku kariery. Dowiedz się, na kim się wzoruje, dlaczego w 2011 roku chciał skończyć z boksem i dlaczego po zdobyciu złotego medalu olimpijskiego czekał z decyzją o przejściu na zawodowstwo.

Zakulisowa, wielowątkowa, zagadkowa. Ta książka jest jak kolejna walka Joshuy – po prostu nie możesz jej przegapić! Tytuł Joshua. Droga na szczyt wyd. 2021 Autor John Dennen Tłumacz Bartosz Sałbut Wydawnictwo Sine Qua Non EAN 9788382103434 ISBN 9788382103434 Kategoria Biografia\Biografie liczba stron 336 Rok wydania 2021 Oprawa Miękka ze skrzydełkami Wydanie 2

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.