Menu

Kilian Jornet. Niemożliwe nie istnieje - Jornet Kilian - książka (opr. miękka)

Cechy produktu
  • ISBN 9788381296922 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Jornet Kilian 
  • Ilość stron 312 
  • Rok wydania 2021 
Opis

Jak przekroczyłem granice ludzkiej wytrzymałości i wbiegłem na Mount Everest dwukrotnie w ciągu kilku dni. Najlepszy moment jest za każdym razem teraz. Kilian Jornet doprowadził swoje ciało do granic wytrzymałości, doznał wielu kontuzji, a każdy kolejny jego wyczyn to balansowanie na granicy życia i śmierci.

Dwa razy w ciągu tygodnia wbiegł na Mount Everest bez butli tlenowej. Na swoim koncie ma także rekordy w biegu na Mount Blanc, Denali czy Aconcaguę. W skyrunningu Kilian osiągnął prawie wszystko. Z pozorną lekkością dokonał tego, co wydawało się niemożliwe.

Ale nic nie jest dziełem przypadku: od dzieciństwa trenował ciało i umysł, aby być doskonale przygotowanym zarówno na sukces, jak i porażkę. W intymnej i szczerej do bólu książce Kilian Jornet dzieli się doświadczeniem, zaraża pasją i demonstruje, iż nie ma rzeczy niemożliwych.

Historia jego życia inspiruje i zachęca do spełniania marzeń, choćby jeśli wydają się one nierealne, a z reguły ukazuje, co znaczy miłość do gór. "Moje usta powiedziały,,kocham cię", choć tak naprawdę chciały wymówić,,przepraszam".

Wyrzucałem z siebie kolejne słowa, próbując się usprawiedliwić:,,Nie przejmuj się",,,Będę na siebie uważał"... Wiedziałem jednak, że nie mam żadnej wymówki, która zabrzmiałaby dla niej rozsądnie.

Rozpoczynałem przygodę, która mogła zakończyć się moją śmiercią na najwyższym ziemskim szczycie." "Kiliana poznałem w 2006 roku na mistrzostwach świata w narciarstwie wysokogórskim. Odkąd go znam, za każdym razem był niesamowicie profesjonalny i prędki.

przez ostatnie lata zrealizował w sporcie i w górach niewyobrażalne cele. Jest dla mnie niesamowitą inspiracją jako sportowiec i jako człowiek. Spotkaliśmy się po latach pod Everestem, gdzie miałem okazję z nim trenować i najczęściej poznać go lepiej.

To był fantastyczny czas. Głęboko wierzę, że nasze drogi jeszcze kiedyś się skrzyżują i zrobimy coś razem. Nie znam drugiego tak skromnego człowieka przy tak wybitnych osiągnięciach, od którego emanuje miłość do gór i natury.

Dla mnie to najszybszy człowiek w górach, który swoją działalność prowadzi z największym poszanowaniem przyrody." Andrzej Bargiel "Kilian Jornet to osobowość w świecie gór, która nie ma sobie równych.

Przekracza niewyobrażalne dla większości osób granice. Będąc najlepszym na świecie biegaczem górskim, wyznacza sobie za cel pobicie rekordów na najwyższych górach świata. Niesamowita postać. Warto zagłębić się w tę historię!" Piotr Hercog Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.