Menu

trening to za mało. ćwicz i buduj formę jak gwiazda hollywood (opr. miękka)

Cechy produktu
  • ISBN 9788382105742 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Simon Waterson 
  • Wydawnictwo Sine Qua Non 
  • Ilość stron 304 
  • Rok wydania 2022 
Opis

świetny trener personalny, rozchwytywany przez gwiazdy Hollywood, Simon Waterson, demonstruje, jak powiększyć poziom energii, lepiej spać i być bardziej pewnym siebie dzięki inteligentnemu podejściu do treningu.

To były żołnierz brytyjskiej piechoty morskiej, a aktualnie najmocniej pożądany trener fitness w przemyśle filmowym. Lista klientów Simona Watersona przypomina obsadę znacznego kinowego hitu. To on przekształcił Daniela Craiga w imponującego Jamesa Bonda w pięciu przebojowych filmach, zmienił Chrisa Evansa w superbohatera Kapitana Amerykę, przygotował Chrisa Pratta do roli w Strażnikach Galaktyki, a Thandiwe Newton i Johna Boyegę – do ostatnich filmów z uniwersum Gwiezdnych wojen.

Dzieląc się swoim praktycznym i wyjątkowo przystępnym podejściem do kwestii zmiany postrzegania własnego ciała i pracy nad wydajnością fizyczną, Simon zachęca do skupienia się na treningu, regeneracji i odżywianiu – i do tego, by stawiać raczej na wydajność i wyniki, niżeli na wygląd.

Oto podręcznik treningu dla każdego, w każdym wieku i na każdym poziomie skuteczności fizycznej, zawierający porady eksperta i możliwe do osiągnięcia cele, które zmotywują każdego czytelnika do zbudowania na nowo własnego ciała.

Bez pomocy i wskazówek Simona Watersona na pewno nie podołałbym wyzwaniu, jakim było granie Jamesa Bonda poprzez 15 lat. Praca z nim to był zaszczyt. Daniel Craig Simon wie, kiedy trzeba ciężko pracować, kiedy pójść o kilka kroków dalej, aby zachęcić cię do wyjścia poza twoją strefę komfortu.

wyjątkowo dużo mnie nauczył. Tom Hiddleston Wszystkie przekazywane poprzez niego dane są zrozumiałe i rozsądne – za każdym razem pozwalały mi nie tylko realizować moje cele,nawet je przekraczać. Simon dał mi fizyczną pewność siebie, dzięki której mogłem zagrać wszystkie te role.

Luke Evans Praca z Simonem to doświadczenie najbliższe byciu superbohaterem – w tym sensie, iż osiąga się absolutny szczyt zdrowia fizycznego. To sprawia, że w tych nieprzystępnych czasach możesz się czuć niesamowicie silny i niepodatny.

Benedict Cumberbatch Simon jest unikatowy nie ze względu na swoją etykę pracy, która jest tak samo silna, jak w sytuacji każdego innego trenera, z którym pracowałem; nie chodzi także o jego progresywne podejście do fitnessu, które w ciągu ostatnich dziesięciu lat ewoluowało, pomagając mi przystosować się do trudności pana po czterdziestce próbującego utrzymać szczytową formę na zapotrzebowania występów na wielkim ekranie.

Takich cech można oczywiście oczekiwać od kogoś, kto jest uznawany za jednego z najlepszych trenerów w Hollywood. Jednak tym, co moim zdaniem czyni go absolutnie nieszablonowym, jest jego niezwykły urok, jego ciepło, wszystkie te osobiste chwile, które dzieliliśmy przez lata.

To taki trener, który naprawdę jest twoim partnerem: nie tylko umawia się z tobą na trening i liczy powtórzenia kolejnych ćwiczeń, lecz trenuje razem z tobą, motywuje cię, stawia wyzwania, a potem włącza się w dyskusje z tobą w taki sposób, iż jeszcze godzinę po treningu razem się śmiejecie i rozmawiacie.

Chris Pratt Simon jest przekonany, że wygląd to efekt uboczny efektywności. Zawsze uważałem, że takie podejście ma sens. Wszystkie przekazywane poprzez niego informacje są zrozumiałe i rozsądne – zawsze pozwalały mi nie tylko realizować moje cele,nawet je przekraczać.

Simon dał mi fizyczną pewność siebie, dzięki której mogłem zagrać wszystkie te role. Jest także świetnym człowiekiem, współpraca z nim to czysta przyjemność. Luke Evans Wyniki osiąga się, nie tylko ciężko pracując – ale także pracując mądrze.

Dzięki Simonowi mogłam utrzymać na najwyższym poziomie zdrowie i produktywność fizyczną, grając w kilku filmach akcji, unikając kontuzji i wypadków. Jestem jedną z wielu osób w przemyśle rozrywkowym, które posiadają do niego pełne zaufanie.

To genialne, że sprawdzone metody Simona będą dzisiaj przystępne dla wszystkich. Bryce Dallas Howard Simon jest istotnie rygorystyczny i sumienny: za każdym razem przygotowany, za każdym razem punktualny. Traktuje każdego z szacunkiem, jest troskliwy i uprzejmy.

Wie, kiedy trzeba ciężko pracować, kiedy pójść o kilka kroków dalej, by zachęcić cię do wyjścia poza twoją strefę komfortu. Wyjątkowo dużo mnie nauczył. Tom Hiddleston Gdyby ktoś mi powiedział, iż w wieku 41 lat osiągnę najkorzystniejszą fizyczną formę w życiu, uznałbym, że jest szalony.

Simonowi udało się do tego doprowadzić nie tylko dzięki zmianie schematu moich treningów,przede wszystkim poprzez zmianę mojego podejścia do całego cyklu. W głównej mierze, kiedy chcemy coś osiągnąć, traktujemy to jako jednorazowe zadanie.

„Pracuj ciężko, osiągnij cel, świętuj, a potem wróć do starych nawyków”. Praca z Simonem to doświadczenie kompleksowe. Dla niego końcowy efekt to tylko etap dłuższej podróży. Od diety i ćwiczeń cardio po ćwiczenia siłowe i zabiegi regeneracyjne: Simon za każdym razem stara się pracować nad twoim ciałem stopniowo, krok po kroku, zamiast stawiać na prędkie zmiany wagi lub wyglądu.

(…) Dzięki niemu można samemu dojrzeć i docenić ogromną różnicę pomiędzy pracą nad formą a pracą nad zdrowiem. John Krasinski Simonie, praca z tobą za każdym razem była wielką przyjemnością. Jesteś nie tylko najlepszym trenerem, lecz także najzabawniejszym!

za każdym razem doprowadzałeś mnie do śmiechu, a przecież nie ma nic ulepszonego dla mięśni brzucha. Léa Seydoux BIOGRAM: Simon Waterson w wieku szesnastu lat zaciągnął się do komandosów brytyjskiej marynarki wojennej i poprzez siedem lat służył w siłach specjalnych – a po odejściu z wojska rozpoczął karierę trenera fitness.

W ciągu kolejnych dwudziestu pięciu lat stał się jednym z najpopularniejszych tego typu trenerów w przemyśle filmowym. Mieszka w wielkiej Brytanii, lecz podróżuje po całym świecie, przygotowując kolejnych aktorów do ról w filmach, a następnie towarzysząc im na planie, by utrzymywać ich w korzystnej kondycji poprzez cały okres trwania zdjęć.

Tytuł Trening to za niedużo. Ćwicz i buduj formę jak gwiazda Hollywood Autor Simon Waterson Tłumacz Jan Halbersztat Wydawnictwo Sine Qua Non EAN 9788382105742 ISBN 9788382105742 Kategoria Poradniki\Sport liczba stron 304 Rok wydania 2022 Oprawa Miękka Wydanie 1

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.