Menu

Ukryta przewaga Trening mięśni głębokich - atrakcyjne PROMOCJE! - Bezpłatny ODBIÓR OSOBISTY BIAŁYSTOK (opr. miękka)

Cechy produktu
  • ISBN 9788375794045 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Tom Danielson Allison Westfahl 
  • Wydawnictwo Galaktyka 
  • Ilość stron 224 
  • Rok wydania 2015 
Opis

Tom Danielson zawodowo zajmował się kolarstwem. Pewnego dnia doznał wypadku, który postawił jego dalszą karierę pod znakiem zapytania. Ostry ból zapobiegał dalsze trenowanie. Szukając ratunku kolarz spotkał Allison Westfaht – perfekcyjną specjalistkę fizjologii ruchu, która pomogła Danielsonowi uwolnić się od cierpienia i wrócić do sportu, zalecając specjalistyczne ćwiczenia.

W książce zawarty jest prosty program treningowy, w trakcie którego wzmacniamy mięśnie głębokie. To właśnie one są odpowiedzialne za koordynację ruchu, siłę i solidność. Proponowany poprzez autora trening nie prowadzi do przyrostu masy mięśniowejulepsza stabilizację i kondycję ciała.

Książka Toma Danielsona to obowiązkowa lektura nie tylko dla kolarzy. Trening mięśni głębokich jest ważny w każdej dyscyplinie sportu, gdyż to właśnie w nich kryje się tytułowa „ukryta przewaga”. Tytuł Ukryta przewaga trening mięśni głębokich Autorzy Tom Danielson, Allison Westfahl Tłumacz Paweł Kazimierczak Wydawnictwo Galaktyka EAN 9788375794045 ISBN 9788375794045 Kategoria Poradniki ilość stron 232 Format 16.5x24x1.4 cm Rok wydania 2015 Oprawa Miękka Wydanie Pierwsze Waga 0.38 kg

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.