Menu

Jak szybko i skutecznie rzucić palenie - Treusch Dirk

Cechy produktu

  • ISBN 9788373775299 

Opis

Palenie dozwolone! Ta książka nie zmusza do rzucenia papierosów. Jeśli natomiast masz już dość śmierdzących palców nikotyną, pożółkłych zębów i na dodatek chciałbyś zaoszczędzić co miesiąc krągłą sumkę, wskaże Ci ona jak krok po kroku pozbyć się potrzeby palenia, która jest główną przyczyną Twojego uzależnienia.

dzisiaj uwolnisz się od tego nałogu łatwiej aniżeli możesz się tego spodziewać. Pomoże Ci w tym – Dirk Treusch, który szkoli lekarzy, psychologów i terapeutów z użycia psychologii energetycznej i hipnozy.

posiada on także kilkudziesięcioletnie doświadczenie w pracy z osobami uzależnionymi od papierosów i prowadzi seminaria poświęcone odzwyczajaniu się od palenia. Autor w tym poradniku udowadnia, że palenie papierosów nie jest wcale uzależnieniem fizycznym, a na ogół psychicznym.

Nie zmusza do natychmiastowego zerwania z nałogiem, a jedynie uczy jak raz na za każdym razem uwolnić się od papierosów bez odczuwania przy tym ich braku i skutków ubocznych. Dirk Treusch pomoże Ci zerwać z tym nawykiem dzięki sprawdzonym i produktywnym metodom.

Nieważne od jak dawna i ile papierosów dziennie palisz, opisane w książce proste techniki opukiwania punktów na ciele (działające podobnie jak EFT), odblokują i uwolnią Twój mózg oraz ciało od zapotrzebowania palenia.

Dzięki przedstawionej metodzie, opartej na psychologii energetycznej sam wyleczysz się z uzależnienia i staniesz się wolnym, szczęśliwym człowiekiem. Zerwij z nałogiem już dziś! To prostsze niżeli myślisz!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.