Menu

Amica 57GGH5.33HZPMSW Kuchnia gazowa

Cechy produktu
  • Producent Amica 
Opis
57GGH5.33HZPMSW Kuchnia gazowa
pojemność XXL

Spotkanie rodzinne. Chcesz podać pieczeń, która jest Twoją specjalnością. Lecz jak przygotować potrawę dla kilkunastu osób bez pieczenia na raty? starczy skorzystać z kuchni Amica, która wyekwipowana jest w piekarnik o obszerności 65 l. Z takim piekarnikiem za każdym razem Ci się upiecze!
Chłodny front (3 szyby)
bez dwóch zdań choć raz Ty lub ktoś z Twoich bliskich poparzył się, niechcąco dotykając rozgrzanej szyby piekarnika. Posiadając w domu kuchnię Amica, takie sytuacje nie będą miały miejsca. Drzwi piekarników wyekwipowane zostały w 3 szyby wewnętrzna jest szybą refleksyjną, która odbija ciepło, zapobiegając nadmiernemu nagrzewaniu się szyby zewnętrznej. Zapewnij bezpieczeństwo w kuchni wszystkim domownikom.
Emalia łatwoczyszcząca EasyClean
Szorowanie piekarnika to zajęcie, za którym niewątpliwie nie przepadasz. Aby ułatwić proces czyszczenia, wnętrza piekarników Amica pokryte pozostały specjalną Emalią łatwoczyszczącą EasyClean pozbawioną porów i zagłębień sprzyjających osadzaniu się brudu i tłuszczu. Od dzisiaj czyszczenie piekarnika będzie bajecznie proste. Ułatwiaj sobie życie! Nie trać zbyt dużo czasu na sprzątanie! Spędź go z bliskimi albo rozwijając swoje zainteresowania.

Klasa energetyczna A

Płacenie rachunków za prąd to przykry obowiązek. Z troski o Twój budżet, a także środowisko naturalne, w piekarnikach Amica zastosowaliśmy rozwiązania zapewniające mniejsze zużycie energii elektrycznej i, co się z tym zespala, niższe rachunki. Piekarniki Amica to produktywność pod każdym względem!
Nakrywa emaliowana
Pokryta emalią nakrywa jest nad wyraz wytrzymała. Gwarantuje bezpieczeństwo i komfort stosowania.
Przepisy na drzwiach
Od dzisiaj, mając kuchnię Amica, nie musisz wertować książek kucharskich w poszukiwaniu danych dotyczących sposobu pieczenia danej potrawy. Na wewnętrznej stronie drzwi piekarnika odszukasz funkcjonalny poradnik, który podpowie Ci, jaką temperaturę i czas pieczenia dobrać do przygotowania określonej potrawy. Komfort w zasięgu ręki.zawsze Ci się upiekło.
Szuflada na prowadnicach rolkowych
Pod komorą piekarnika znajduje się przestrzeń do przechowywania naczyń, patelni i garnków. Szuflada jest osadzona na prowadnicach rolkowych, które jednostajne, ciche działanie. Dzięki postępowym, plastikowym materiałom szuflada jest bardziej niepodatna na wysoką temperaturę.
Elektryczny zapalacz gazu w pokrętle
Koniec z palcami poparzonymi od zapałek i wiecznie psującymi się zapalarkami do gazu. Dzięki Elektrycznemu zapalaczowi gazu w pokrętle odpalenie gazu stanie się bajecznie proste i wygodne. Wszystko zrobisz jedną ręką. Wciśnij i przekręć pokrętło, a palnik zapłonie. Gotuj się na komfort w kuchni.
Ruszty emaliowane
Niestabilne ruszty, które ponadto trudno domyć to już przeszłość. W płytach gazowych Amica zastosowano konkretne i stabilne ruszty emaliowane, które prosto wyczyścisz. Kiedy zechcesz przesunąć garnek, zrobisz to bez obaw, iż wraz z garnkiem przesunie się ruszt. Wyśmienity design w służbie kuchennej wygodzie.
Zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu
Kiedy palnik przypadkowo zgaśnie, może się zrobić niebezpiecznie. Nie w przypadku płyt gazowych Amica, w których użyto specjalny zawór odcinający dopływ gazu. Bezpieczeństwo ponad wszystko!

Minutnik z funkcją STOP

Potrawa już się piecze? Co do minuty będziesz wiedzieć, iż nadszedł już czas na wyjęcie jej z piekarnika! za pomocą pokrętła jednym ruchem nastawiasz Minutnik stop aż do 120 minut i już możesz się zrelaksować! Kuchenka wyłączy się po ustalonym czasie i da Ci o tym znać dźwiękiem. To komfort, ale i bezpieczeństwo, gdyby na przykład zdarzyło Ci się na chwilę przysnąć podczas pieczenia
EAN: 5906006563677
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: 56367
Budowa: gazowa
liczba palników / pól cieplnych: 4
dane o płycie: - 4,0 cm palnik pomocniczy - 6,5 cm palnik przeciętny x 2- 9,0 cm palnik pokaźny - Zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu - Ruszty emaliowane - rozszerzona płaszczyzna robocza rusztu - Elektryczny zapalacz gazu w pokrętle
objętość: 56 l
Termoobieg: nie
Programator elektroniczny: nie
Funkcje piekarnika: ogrzewanie dolne
Klasa energetyczna: A
Kolor: biały
Wysokość: 85 cm
Szerokość: 50 cm
Głębokość: 60 cm
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.