Menu

Kuchnia gazowo-elektryczna Amica 514GCEH3.33ZPTSA(XXL) Szybka dostawa!

Cechy produktu
 • Producent Amica 
Opis

Kuchnia gazowa Amica 50 cm 514GcEH3.33ZpTsAXxL

pojemność XXL
powiększona objętość piekarnika pozwala na maksymalne wykorzystanie przestrzeni oraz ułatwia przygotowanie obszernych potraw.

Ruszty żeliwne
Ruszty żeliwne są bardziej wytrzymałe i stabilne, a równocześnie przystępne do utrzymania w czystości. Ruszty żeliwne zapewniają wygodę i bezpieczeństwo stosowania.

ilość funkcji piekarnika: 10
Wentylator + grzejnik górny + grzejnik dolny; opiekacz; opiekacz + grzejnik górny; rozmrażanie; grzejnik dolny; szybki nagrzew; termoobieg + grzejnik dolny; termoobieg; grzejnik górny + opiekacz + wentylator; klasyczny.

szybki nagrzew

Funkcja pozwala osiągnąć pożądaną temperaturę w najkrótszym czasie. Piekarnik osiąga temp. 150°C w 4 minut, to o 20% szybciej w porównaniu ze standardami. Pozwala to skoncentrować się na przygotowywaniu potrawy, a nie na oczekiwaniu na właściwą temperaturę piekarnika.

Programator sensorowy Ts
zagwarantuje swobodę programowania godziny wyłączenia oraz czas grzania piekarnika.

Emalia łatwoczyszcząca
Dzięki specjalnemu rodzajowi powłoki piekarnika tłuszcz nie przywiera do jego ścianek. Znacząco upraszcza to czyszczenie piekarnika.

Rozmrażanie
Funkcja rewelacyjna do rozmrażania potraw takich jak mięso, ryby, pieczywo czy ciasta. Od teraz przystępna w zasięgu ręki.

Elektryczny zapalacz gazu w pokrętle
Kuchnie gazowe, gazowo - elektryczne i płyty gazowe Amica posiadają elektryczny zapalacz gazu. Wystarczy przekręcić pokrętło, a wybrany palnik automatycznie zapali się.

wariant płyty: gazowa na szkle
Palniki gazowe na szybie ceramicznej łączą atuty gotowania na gazie z wysoką estetyką powierzchni szklanej. Łatwość czyszczenia płyty zasadniczo polepsza komfort używania.

Zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu
Gdy płomień zgaśnie wskutek zalania palnika albo przeciągu, zabezpieczenie automatycznie odetnie dopływ gazu. W ten sposób wyeliminowane zostaje niebezpieczeństwo jego ulatniania się.

Przepisy na drzwiach
funkcjonalny poradnik dostępny w zasięgu ręki - zawiera informacje o typu potrawy, temperaturze, poziomie, a także czasie pieczenia.

Szuflada na prowadnicach rolkowych
Pod komorą piekarnika znajduje się przestrzeń do przechowywania naczyń, patelni i garnków. Szuflada jest osadzona na prowadnicach rolkowych, które zapewniają nadzwyczaj ciche działanie. Dzięki nowoczesnym, syntetycznym materiałom szuflada jest bardziej opornana wysoką temperaturę.

Chłodny front (3 szyby w drzwiach)
użycie konstrukcji 3-szybowej i wewnętrznej szyby refleksyjnej pozwala ewidentnie zniżyć temperaturę na froncie piekarnika.

zwiększona płaszczyzna robocza rusztu
Ruszty na płycie z palnikami gazowymi posiadają nad wyraz dużą i zrównoważoną płaszczyznę roboczą. Dzięki temu pozwalają na wygodne gotowanie nawet w kilku znacznych garnkach równocześnie. Teraz ugotujesz szybciej i więcej.

informacje technologiczne

 • Budowa: gazowo-elektryczna
 • liczba palników / pól grzewczych: 4
 • objętość: 66 l
 • Termoobieg: tak
 • Programator elektroniczny: tak
 • Funkcje piekarnika: wentylator + ogrzewanie górne + ogrzewanie dolne
 • Klasa energetyczna: A
 • Kolor: inox
 • Szerokość: 50 cm
 • Głębokość: 60 cm
 • Wysokość: 85 cm
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.