Menu

Ravanson KWG-K50N - Darmowy transport, obietnica niższej ceny, raty w 15 minut,

Cechy produktu
  • Producent Ravanson 
  • Szerokość 50 cm
  • Głębokość 50 cm
Opis
Kuchnia gazowa Ravanson KWG-K50N


Nie ma to jak dobra kuchnia


Kuchenki gazowe są tańsze i bardziej ekonomiczne Kuchnie gazowe znajdują się w wielu domach i cieszą się wciąż niesłabnącą popularnością. Do niedawna zresztą było to jedyne przystępne urządzenie, które pozwalało nam na komfortową obróbkę cieplną potraw. Kuchnie gazowe składają się z piekarnika i płyty grzewczej. Paliwem zasilającym, jak sama nazwa już wskazuje jest gaz. Musimy pamiętać, iż kuchnię gazową może zainstalować tylko i wyłącznie osoba z uprawnieniami. Wybierając taką kuchenkę zwróć uwagę na rozmieszczenie palników cieplnych, biorąc pod uwagę wielkość patelni i garnków, których w głównej mierze używasz i na ruszt, na którym stawia się garnki. Ruszt, który podtrzymuje nasze naczynia nad płomieniem, może być jednoczęściowy, dwuczęściowy. Najwygodniej, kiedy ruszt jest dwuczęściowy. Żeby umyć powierzchnię pod jednym rusztem, nie trzeba zdejmować garnków z pozostałych palników. A poza tym łatwiej zmieścić go w zmywarce.


mocne strony kuchenki gazowych Główną z aletą kuchenek gazowych jest niższy koszt zużycia gazu w porównaniu z prądem, a także niższy koszt zakupu urządzenia. Niektórzy obawiają się czy takie kuchenki gazowe są bezpieczne? Kuchenka Ravanson KWG-K50N posiada zabezpieczenie przeciw wypływowe gazu, takie zabezpieczenie spowoduje odcięcie dopływu gazu do palników, w momencie zgaśnięcia płomienia. Ravanson KWG-K50N to porządnie wytwarzana kuchenka z podwójną szybą w drzwiach z regulacją płomienia, iskrownikiem i stalowymi rusztami. Wysokość kuchenki możemy sami związać do poziomu szafek w naszej kuchni poprzez regulację nóżek.
*


Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.