Menu

Joyballs (błękitne)

Cechy produktu
  • Producent JoyDivision (GE) 
Opis
Kulki Gejszy Joyballs (błękitne)

Joyballs to kulki gejszy na sznureczku od JoyDivision. Tworzone zostały z materiału Silikomed, który jest gładki i błogi w dotyku, dzięki czemu ich aplikacja jest wyjątkowo przystępna i wygodna. Kulki przystępne są w rozmaitych wersjach kolorystycznych. W trakcie ich używania polecamy wykorzystywanie wyłącznie lubrykantów na bazie wody, gdyż inne mogą spowodować zniszczenie materiału. Dobrym wyborem będzie żel AQUAglide lub BIOglide od JoyDivision.

Kulki gejszy to nie tylko gadżet erotyczny, którego przeznaczeniem jest sprawianie przyjemności. Mimo, iż ich noszenie sprawia delikatną stymulację i jest przyjemne, kulki te służą w głównej mierze ćwiczeniu mięśni Kegla, znajdujących się na dnie miednicy. Dlaczego jest to takie istotne? Ponieważ trening tych mięśni polepsza ich sprężystość i ukrwienie, co daje same korzyści dla zdrowia i komfortu życia kobiety. Konsoliduje się to z silniejszymi doznaniami podczas stosunku, co docenią równocześnie kobiety, jak i partnerzy.

Jak działają kulki gejszy? To szczególnie proste! Każda kulka ma w sobie mały ciężarek, który zmienia swoje położenie wraz z ruchami kobiety, chcąc się wydostać. Utrzymanie kulek we wnętrzu zmusza mięśnie do pracy. Kulki gejszy polecają ginekologowie, położne i seksuolodzy na całym świecie. Szczególnie sugerowane są Paniom rodzącym drogą naturalną – silne mięśnie Kegla ułatwią przejście poprzez poród, natomiast noszenie kulek po porodzie widocznie przyspieszy zwężenie mięśni i ich powrót do normalnego stanu.

właściwości technologiczne:

kolor: błękit

średnica: ~ 3,5 cm

waga: 83 g

towar pokryty jest wysokiej jakości materiałem Silikomed®. Materiał ten został przebadany dermatologiczne i kliniczne.

wykonano w Niemczech.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.