Menu

Masażer powietrzny - Satisfyer Pro Deluxe

Cechy produktu

  • Producent Satisfyer 

Opis

Stymulator powietrzny - Satisfyer Pro Deluxe elitarna pieszczota Satisfyer to prekursorskie podejście do stymulacji kobiety. Można powiedzieć, że nie wymaga ono dotyku, bowiem za pieszczotę odpowiedzialne są fale powietrza.

Ich zmieniające się ciśnienie powoduje subtelnyzasadniczy nacisk na łechtaczkę albo sutki, pozwalając na osiągnięcie bardzo głębokich orgazmów. Taka fala ogarnia dużą powierzchnię miejsc intymnych, nie jest zaś punktowa jak w przypadku klasycznych masażerów.

Bezdotykowa pieszczota jest równocześnie niezwykle subtelna i delikatna co znacząca i wszechogarniająca. To nowy sposób by sprawić kobiecie rozkosz, lecz już wzbudzający coraz obszerniejsze zainteresowanie łaknących rozkoszy pań.

Model Pro Deluxe jak sama nazwa wskazuje rozpieszcza kobietę swoją skutecznością. Proponuje bowiem aż 11 programów pracy, które bezdotykowo potrafią sprowadzić powalający orgazm. Ponadto ten model jest przeznaczony do pracy na dodatek pod wodą, aby kąpiel stała się jeszcze pełniejszym relaksem.

Całość leży wyjątkowo komfortowo w dłoni i pozwala się swobodnie operować w każdej pozycji, sterowanie przy tym jest intuicyjne i nieskomplikowane. To nieprzeciętny model i potrafi zaskoczyć swoją niebywałą produktywnością w stymulacji.

atrybuty produktu: stymulacja bezdotykowa cichutka praca 11 programów pokrycie silikonowe ładowanie magnetyczne poprzez USB

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.