Menu

Nomi Tang - Kulki do ćwiczenia mięśni Kegla - IntiMate Kegel Set Purple

Cechy produktu
  • Producent Nomi Tang 
Opis

IntiMate to komplet stylowy, dyskretny i produktywnie działający na mięśnie Kegla, których kondycja wpływa na stopień odczuwania przyjemności w trakcie aktu seksualnego.

Kulki są proste do włożenie, niezwykle ciche w trakcie wykorzystywania i bezpiecznie dopasowują się do anatomicznych cech kobiety – ich stosowanie jest zarówno treningiem jak i przyjemnością. komplet kulek o różnorodnej wielkości i wadze umożliwia wspaniały trening mięśni miednicy, który zaowocuje między innymi zwiększoną wrażliwością na bodźce płynące z seksu.

Zaprojektowany przez kobietę dla pań.

Materiał z którego go wytworzono jest przychylny skórze i używany także w medycynie. Kulki są ergonomiczne co znacząco powiększa ich wydajność. Ponieważ są wodoodporne można ich używać czy to w tramach treningu czy stymulacji na dodatek w wannie czy pod prysznicem.

posiadając szczególnie korzystny stosunek jakości do ceny, błogi oku design i niezaprzeczalną sprawność są perfekcyjnym zakupem a także prezentem na specjalne okazje, rocznice, czy Walentynki.

----------------------------------------------------------------------------------
IntiMate to kulki gejszy firmy Nomi Tang - mistrzowski przyrząd do ćwiczeń mięśni dna miednicy. Dzięki nim wzmocnisz i uelastycznisz swoje mięśnie, poprawisz jakość swego seksu i uchronisz się przed przykrymi dolegliwościami kobiecymi. Wystarczy, iż będziesz nosić kulki poprzez 20-30 minut każdego dnia, a przekonasz się, ile korzyści może przynieść trening mięśni Kegla!
Dlaczego warto ćwiczyć mięśnie dna miednicy?
Mięśnie dna miednicy, nazywane także mięśniami Kegla to mięśnie, które znajdują się na dnie miednicy i podtrzymują organy wewnętrzne. Mięśnie te naturalnie ulegają osłabieniu wraz z upływem lat, co może wiązać się z obecnośćm wielu kłopotliwych damskich dolegliwości, takich jak np. Nietrzymanie moczu. Mięśnie dna miednicy są także nad wyraz aktywne podczas stosunku płciowego. Warto trenować mięśnie dna miednicy, ponieważ jest to doskonała profilaktyka przeciw wspomnianym dolegliwościom, lecz silne i rozciągliwe mięśnie Kegla umożliwiają lepszą kontrolę nad ciałem podczas stosunku seksualnego, co zespala się także z lepszymi doznaniami.
Nomi Tang to marka powstała w 2008 roku, która za swój podstawowy cel obrała dostarczenie klientom najwyższej jakości towarów, które poza ogromną funkcjonalnością sprostającą wymaganiom współczesnego rynku, będą także uwodzić niepowtarzalną, finezyjną estetyką. Wszystkie produkty Nomi Tang będą adekwatne dla osób, które pożądają w swojej sypialni gadżetów, które uatrakcyjnią ich życie intymne, a jednocześnie będą radować oko atrakcyjnym designem. W ofercie Nomi Tang znajdują się przeróżnego rodzaju masażery intymne. Są to między innymi: wibratory zewnętrzne (do stymulacji łechtaczki), wewnętrzne (np. Do stymulacji punktu G) i kulki do ćwiczeń mięsni dna miednicy.
atrybuty technologiczne:
kolor: fioletowy
materiał: silikon klasy medycznej, TPE, PC
rozmiary: pojedyncza kulka - 40 x 37 mm, podwójna kulka - 70 x 31 x 30 mm
waga: pojedyncza kulka - 53 g, podwójna kulka: 106,8 g
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.