Menu

sexshop - pięćdziesiąt twarzy greya anal beads - kulki analne - online

Cechy produktu
  • Producent 50 SHADES OF GREY 
Opis

50 Shades of Grey Silicone Ben Wa Balls - Silikonowe kulki orgazmoweOficjalna kolekcja na podstawiebestsellerowej książkiZanurz się w świat fantazjiChristiana Greya i Anastasii Steel z oficjalnymi produktami iakcesoriami niosących przyjemność z linii zatwierdzonej poprzez autorkę książki E L James.Jak sama mówi „Właśnietak wyobrażałam sobie te akcesoria podczas pisania „Pięćdziesięciutwarzy Greya".

Jestem nad wyraz podniecona faktem, że te zabawki,które powołałam do życia w książce ujrzały światłodzienne i że niosą rozkosz na całym świecie.Oficjalne kulki orgazmowe sygnowaneznakiem Pięćdziesięciu twarzy Greya wyśmienicie pobudzą cię swoimdrgającym ruchem płynącym z samego środka ciebie.

równocześniemasując ze nadzwyczajną produktywnością punkt G i ścianki pochwydostarczając podwójnie intensywnych doznań.A co ważne możesz nosić je choćbyw miejscu publicznym, co budzić będzie dodatkowy dreszczepodniecenia.„teraz włożę je w ciebie apotem dam ci klapsy w pupę.

Nie jako karę, jako przyjemność dlaciebie i dla mnie" - Christian GreyGładki silikonowy stymulator mapostać dwóch kulek. Będą one kręcić się w tobiepobudzając skutecznie punkt G. Są idealnym sposobem narozpoczęcie gry wstępnej albo dodanie dodatkowego smaczku upojnejnocy z kochankiem.Ich kształt i wielkość doskonalepasują do kobiecego wnętrza, dają uczucie komfortu mimo iż sąumieszczone w intymnym miejscu.

starczy umieścić je wewnątrzwaginyzaznać płynącej z każdego ruchu przyjemności istymulacji punktu G oraz ścianek pochwy.Kulki są genialne jeśli chodzi ozwiększenie przyjemności z masturbacji, z gry wstępnej a nawetseksu analnego (i to nadal posiadając je w waginie, kiedy będąodczuwalne poprzez partnera poprzez cienką tkanką dzielącą ją odanusa i pobudzały cię w rytm jego ruchów).

Dają dodatkowoniespodziewaną, budowaną powoli i uderzającą nagle przyjemnośćkiedy będziesz po prostu nosić je w sobie na spacerze bądź randcei faktycznie krok po kroku zbliżać się do orgazmu.wyśmienicie spisują się dodatkowokiedy reagują na gwałtowny i niekontrolowany ruch twojego ciała,wtedy ich stymulacja jest niespodziana acz oczywiście sprawna –stąd na przykład dużo przyjemności mogą sprawić włożone naczas dostawianie klapsów albo podczas stymulacji łechtaczki,z którą rewelacyjnie się uzupełni.ponadto wpływają nie tylko naseksualną rozkosz, ale i na seksualne zdrowie.

Ich wykorzystywanie wpływapozytywnie na mięśnie Kegla, ćwiczy miednicę i pochwę. Przynosiim pokaźniejszą efektywność, unosi zdolność odczuwania przyjemności,pomaga polikwidować swobodnieść pociążową.Jak ćwiczyć mięśnie Kegla?wymiar kulek jest nieprzeciętny dlapoczątkujących – dwa razy po 32g.Włóż kulki do waginy i poprostu zaciskaj mięśnie jakbyś chciała wciągnąć je do środka.Ściśnij jak potężnie potrafisz i wytrzymaj z napiętymi mięśniamijak długo się da.

Rozluźnij się i powtórz ćwiczenie 10-15razy z częstotliwością 2-3 razy dziennie.atrybuty artykułu:Długość: 17,1 cmGłębokość penetracji: 10,8 cmObwód: 11,8 cmMateriał: silikon, same kulki plastik ABSGiętkość: nieelastyczneWodoodporność: PełnaNie gromadzi lateksu i ftalanówFragmenty książki w przekładziewłasnym za materiałami producenta oficjalnej serii Pięćdziesiąttwarzy Greya.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.