Menu

Zestaw wymiennych kulek kegla - B Swish bfit Basic Fioletowy

Cechy produktu

  • Producent bswish 

Opis

Wzmocnij swoje intymne doznania dzięki wygodnym i wytwornym kulkom gejszy Bfit Basic od B Swish. Nie daj się zwieść – ten niepozorny przedmiot jest wysoce zaawansowanym narzędziem do ćwiczenia mięśni dna miednicy, zwanymi także mięśniami Kegla.

Wzmocnienie tych mięśni wiąże się z ulepszoną kontrolą nad ciałem podczas stosunku, jest też wspaniałą profilaktyką przed dolegliwościami związanymi z ich osłabieniem, co z wiekiem następuje naturalnie.

Bfit Basic to prawdziwe nowoczesne kulki gejszy, co znaczy,pakiet ten może służyć jednocześnie Paniom, których mięśnie są nad wyraz osłabione, jak i tym, które nie posiadają problemów z tą częścią ciała, jednak chciałyby je na dodatek wzmocnić, aby np.

odczuwać więcej przyjemności ze stosunku. Zestaw składa się z dwóch kulek po 24 g każda i dwóch silikonowych powłoczek – podwójnej i pojedynczej. We wnętrzu każdej kulki znajduje się mniejsza i cięższa, która porusza się wraz z ruchami ciała i powoduje presję na mięśniach.

Na początku treningu należy wykorzystywać kulkę pojedynczą, z czasem, gdy noszenie jej przestanie już być wyzwaniem, można użyć dwóch kulek i kontynuować trening. Zarówno kulki, jak i powłoczka produkowane są z bezpiecznego dla ciała silikonu medycznego bez dodatku ftalanów.

Przed aplikacją należy zastosować odrobiny środka do nawilżania miejsc intymnych na bazie wody – wykorzystanie innego typu lubrykantu może uszkodzić materiał. Jak używać kulek gejszy? To szczególnie proste! Po prostu zaaplikuj je do pochwy i noś, np.

w trakcie realizowania powszednich prac domowych. Stopniowo rozszerzaj długość ćwiczeń, a zobaczysz, iż z czasem dojdziesz do perfekcji! Bfit Classic są w pełni wodoodporne, dlatego możesz ich używać także pod prysznicem.

Pochodzący z Los Angeles w Kalifornii B Swish rozpoczął swoją działalność w 2007r i szybko zdobył rozpoznawalność lidera bieżących trendów w branży artykułów erotycznych, zdobywając liczne i stale powiększające się grono zadowolonych klientów w USA i na całym globie, w tym m.in.

w Japonii, Francji, Niemczech, Afryce Południowej i oczywiście w Polsce. Ich czarnym koniem są wyjątkowo lubiane masażery osobiste o nowoczesnym dizajnie i w rozsądnych cenach. Produkty tej firmy zostały zaprojektowane z troską o harmonię między komfortem i funkcjonalnością, tak, aby korespondowały z każdym Twoim nastrojem.

B Swish są zaangażowani w dostarczenie Ci wyłącznie najwyższej jakości produktów na rynku. Masażery B Swish zbudowane są z wyłącznie materiałów spełniających wszelkie niezbędne międzynarodowe standardy i w ich składzie nie znajdują się żadne szkodliwe dla zdrowia substancje....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.