Menu

Battery Pack Newell BG-E8 do Canon

Cechy produktu
  • Producent Newell 
  • Przeznaczenie Canon 
Opis

Newell BG-E8 to wysokiej jakości, w pełni poręczny zamiennik gripa producenta Canon. Akcentuje go dokładne wykonanie, perfekcyjnie dostosowany środek ciężkości, a także profil gwarantujący najwyższy komfort w trakcie pracy z aparatem. Pewnie trzyma się w rąk niezwykle gdy używamy dużych obiektywów czy wykonujemy zdjęcia w pozycji pionowej. Komfortowe, gumowe wykończenie wszystkich stron mających kontakt z dłonią.

zezwala na wykorzystanie jednego lub dwóch akumulatorów rodzaju LP-E8. Alternatywnym zasilaniem są baterie AA, które można umieścić w gripie za pomocą specjalnej kasetki (w komplecie). Przy użyciu pojemnika z akumulatorami Ni-MH lepsze działanie aparatu w niskich temperaturach oraz awaryjne zasilanie w sytuacji braku dostępu do ładowarki.

Newell BG-E8 posiada wszystkie funkcje znane z oryginalnego gripa Canon: dwupozycyjny spust migawki, pokrętło nastawcze, przycisk blokady AF / EF / miniatury / zmniejszenia i przycisk wyboru pola AF / zniżania). W jego spodniej części znajduje się w dodatku gwint do mocowania aparatu na statywie i miejsce do mocowania paska nadgarstkowego.

Dedykacja: Canon EOS 550D
Zasilanie: jeden albo dwa akumulatory LP-E8 lub 6 akumulatorków/baterii rodzaju AA.
Funkcje sterujące aparatem: pokrętło nastawcze, przyciski funkcyjne, dwupoziomowy spust.
Pozostałe: gwint do mocowania statywu, mocowanie do paska nadgarstkowego.
W zestawie: wkład na akumulatory oraz baterie AA

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.