Menu

Ładowarka dwukanałowa Newell DL-USB-C do akumulatorów AHDBT-901

Cechy produktu
  • Producent Newell 
  • Rodzaj ładowarka 
Opis

tam gdzie mamy ograniczony dostęp do energii elektrycznej z pomocą przychodzi newell dl-usb-c - zasilana z portu usb, drobna, profesjonalna ładowarka, wyposażona w dwa kanały i wyświetlacz ładowania.korzyści: newell dl-usb-c to przenośna ładowarka o wielkości karty kredytowej i grubości 2cm.

kompaktowe rozmiary i waga 45 gramów pozwalają łatwo spakować ją z resztą ekwipunku i stać się towarzyszem każdej podróży. Dzięki możliwości zasilania z dowolnego portu usb, urządzenie może korzystać z zasilania z notebooka, powerbanku, ładowarki do smartfona lub gniazdka samochodowego podczas jazdy.

ładowarka newell dual usb-c ma dwa niezależne kanały ładowania, pozwalające na szybsze ładowanie kompletów baterii. Nowoczesne kontrolery regulują cechy cyklu ładowania, zapobiegając przegrzaniu i przeładowaniu, zapewniają maksymalną żywotność baterii.

dzięki zaimplementowanemu wyświetlaczowi można prosto sprawdzić, jaki jest stan naładowania każdej z baterii. Ładowarka jest kompatybilna z akumulatorami newell i innymi oryginalnymi i alternatywnymi.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.