Menu

Ładowarka dwukanałowa Newell FDL-USB-C do akumulatorów NP-FZ100

Cechy produktu
  • Producent Newell 
  • Rodzaj ładowarka 
Opis
Ładowarka dwukanałowa Newell FDL-USB-C do akumulatorów NP-FZ100

Newell FDL-USB-C to ładowarka do akumulatorów NP-FZ100, która niewątpliwie nie raz uratuje Twoje fotografie lub filmy, gdy w pobliżu zabraknie konwencjonalnego gniazdka umożliwiającego ładowanie. Dzięki nieszablonowej konstrukcji, kabel USB pozwalający na podłączenie urządzenia do źródła prądu będziesz posiadać zawsze przy sobie! W razie potrzeby możeszwykorzystać dołączony do zestawu dodatkowy kabel zasilający USB-C. Urządzenie z powodzeniem podłączysz do powerbanku, notebooka albo ładowarki w Twoim samochodzie, przez co stanie się ona świetnym towarzyszem podróży. Czytelny ekran dostarczy wszystkich niezbędnych danych o stanie akumulatorów, a dwa kanały ładowania ułatwią komfortowe przygotowania do pracy z aparatem fotograficznym.

przewód USB zawsze pod ręką

Z ładowarkami z serii Newell FDL-USB-C kabel umożliwiający podłączenie do źródła prądu masz zawsze przy sobie. Kabel jest tutaj nierozdzielną częścią urządzenia. Dzięki poręcznej konstrukcji pokrywy nie musisz martwić się o to, iż będzie się plątał lub wprowadzi niepotrzebny chaos do Twojego fotograficznego koniecznika. Wyprofilowane wgłębienia w obudowie pozwolą zwinąć przewód w ciągu sekundy, zawsze, gdy nie będzie Ci akurat niezbędny!

Kompaktowe wymiary

Sprzęt fotograficzny potrafi zajmować sporo miejsca. W trakcie pakowania na plan zdjęciowy albo w podróż często liczy się każdy wolny centymetr torby lub plecaka. Na szczęście ładowarka Newell FDL-USB-C zajmuje niemal tyle samo miejsca, co dwa akumulatory NP-FZ100, które może ładować równocześnie! Dzięki kompaktowym wymiarom zabierzesz urządzenie w dowolne miejsce, nie obawiając się o to, że w którymś momencie, Twoje fotograficzne plany pokrzyżują Ci rozładowane baterie!

Czytelny ekran

pokaźny czytelny wyświetlacz LCD dostarczy wszystkich koniecznych danych związanych z procesem ładowania akumulatorów. Jeden rzut oka starczy, aby sprawdzić natężenie i napięcie. Na ekranie nie zabrakło również wskaźnika doładowania akumulatorów, który w wygodny sposób pozwoli oszacować ich czas działania, względem innych posiadanych ogniw. Zdarza Ci się ładować akumulatory w pośpiechu? Wskaźnik aktywnych kanałów polikwiduje możliwość niedokładnego umieszczenia ich w gniazdach. Pokaźniki CH1 i CH2 zasygnalizują rozpoczęcie cyklu ładowania, dając Ci pewność, iż już krótko będą znowu w stu procentach gotowe do pracy!

Ładuj 2 akumulatory na raz!

Możliwość ładowania dwóch akumulatorów jednocześnie to jeszcze pokaźniejszy komfort pracy i możliwość udoskonalonego zabezpieczenia się na wypadek niespodziewanej utraty zasilania w aparacie. W przypadku obu dostępnych kanałów możemy liczyć na ładowanie o natężeniu na poziomie max 1000 mA.

Bezpieczne ładowanie

Ładowarkę Newell FDL-USB-C wyekwipowano w nowoczesne kontrolery regulujące atrybuty cyklu ładowania, które zabezpieczają urządzenie przed przegrzaniem i przeładowaniem, dbając jednocześnie o maksymalną żywotność akumulatorów. Niezależnie od tego, gdzie przyjdzie Ci ładować ogniwa do Twojego aparatu, masz pewność, że będą bezpieczne i zostaną z Tobą na długo.

Jedno urządzenie - mnóstwo źródeł zasilania

kabel USB rodzaju A w który wyposażono ładowarkę nie jest jedynym, który umożliwi komfortowe ładowanie akumulatorów z poziomu modnych ładowarek do smartfonów, powerbanków lub zasilaczy podłączanych do zapalniczek samochodowych. Jeśli większość Twoich sprzętów wyekwipowana jest w gniazda USB typu C - nic straconego! Na obudowie Newell FDL-USB-C Charger ponadto wyszukasz ten port. Przy pomocy załączonego do zestawu przewodu bez trudu podłączysz ładowarkę do źródła zasilania wyposażonego w USB-C.

Specyfikacja:
  • model: FDL-USB-C
  • zasilanie: USB/USB-C 5 V; 2,1 A
  • prąd ładowania (max): 8,4 V; 1 x 1000 mA / 2 x 1000 mA
  • rozmiary: 8,5 x 5,3 x 2,5 cm
  • waga: 64 g

Kompatybilność:
  • akumulator: NP-FZ100

Zawartość zestawu:
  • Ładowarka dwukanałowa Newell FDL-USB-C
  • przewód zasilający USB-C (brak zasilacza w zestawie)
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.