Menu

ESPERANZA LAKTATOR RĘCZNY NIEBIESKI BEBÉ - ECM002B

Cechy produktu
  • Producent Esperanza 
  • Rodzaj elektryczny 
Opis

Laktator Esperanza "2 w 1" to potrzebne urządzenie dla każdej karmiącej mamy. Zezwala na szybkie i wygodne odessanie mleka. Sprawnie wspiera i reguluje laktację, broni piersi przed stagnacją mleka i ułatwia karmienie. Laktator ma 5 stopni mocy stymulacji oraz 9 stopni mocy ssania. Dzięki temu bezproblemowo połączysz ustawienia laktatora do indywidualnych potrzeb. Laktator Esperanza pracując nawet z największą mocą jest wyjątkowo cichy, dzięki czemu w trakcie odciągania mleka nie obudzisz swojego dziecka. Dzięki 3 rodzajom zasilania (Port USB, Baterie, Zasilacz) będziesz mogła bez problemu używać naszego laktatora w domu, szpitalu, w pracy, a nawet w podróży.
komplet "2 w 1" zawiera ponadto ręczną pompkę, dzięki której będziesz mogła odessać mleko w przypadku gdy nie będzie możliwości skorzystania z popki elektrycznej.
Laktator pozwala ponadto na przechowywanie mleka w butelce, np. Jeśli mama jest w podróży albo daleko od dziecka poprzez dłuższy czas.

parametry technologicznE

System "2 w 1" (elektryczny i ręczny)
3 typy zasilania: Ładowanie poprzez USB / ładowanie sieciowe / 4 baterie AA 1,5 V (baterie nie stanowią elementu zestawu)
Napięcie (wejście): 100-240 V (AC~) 50/60 Hz
Napięcie (wyjście): 5 V (DC ) 1.0 A
Maksymalne ciśnienie ssania: 0,32 bar
wymiary lejka (długość x średnica): 8,7 x 0,5 [cm]
Okres użytkowania: 30 minut ON / 30 minut OFF
2 tryby pracy: stymulacja i ssanie
9 poziomów ssania
5 poziomów stymulacji
pokaźny ekran LCD
szczególnie cichy
Butelka na mleko 150ml
przyjazna dla skóry poduszka do masażu
Wysokowydajny lejek ssący
Nie gromadzi bisfenolu A
Naturalny efekt ssania dziecka

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.