Menu

Lansinoh Laktator Compact Single Electric Breast Pump elektryczny + Power Bank

Cechy produktu
  • Producent Lansinoh 
Opis

Lansinoh Laktator Compact Single Electric Breast Pump elektryczny + Power Bank

Kompaktowy Laktator Elektryczny Lansinoh wyjątkowo efektywny i efektywny, a jednocześnie niepokaźny, lekki i ergonomiczny – łatwo zmieści się w torebce, gdy jesteś poza domem. Technika 2-fazowa imituje naturalny rytm karmienia niemowlęcia i oferuje 5 stopni ssania, zapewniając maksymalny komfort dla mamy w trakcie odciągania pokarmu.

Do zestawu dołączony jest PowerBank Lansinoh

atrybuty artykułu:

5 regulowanych poziomów ssania i rytmu, naśladuje naturalny sposób karmienia dziecka, maksymalizuje produkcję pokarmu i zezwala na matce dopasowanie siły ssania do jej jednostkowych warunków i potrzeb

wyekwipowany w silikonową poduszeczkę Comfortfit ™, która gwarantuje wygodę i nieprzeciętne dostosowanie

niewiele znacząca, lekka konstrukcja z zasilaczem micro USB; doskonały do wykorzystania w domu albo poza nim

Prosty w użyciu, z minimalną liczbą komponentów wymagających do czyszczenia dla oszczędności czasu zapracowanych mam

W pakiecie smoczek NaturalWave® do podawania pokarmu i utrwalenia ustalonych wzorców karmienia naturalnego

Bez dodatku BPA i BPS

Miękka silikonowa poduszeczka ComfortFit ™ – dla bezpiecznego i wygodnego dobrania, co gwarantuje bardziej skuteczne odciąganie pokarmu

Odciąganie, przechowywanie i podawanie pokarmu – jedna butelka, trzy użycia. Dla wygody i komfortu (w komplecie pokrywka do przechowywania oraz smoczek NaturalWave® )

Czytelny wskaźnik LED, zezwala na odczyt danych zarówno, w dzień i w nocy

Nowość! Kompaktowy Laktator elektryczny Lansinoh jest nadzwyczajnym rozwiązaniem dla współczesnej, aktywnej mamy pozostającej w ciągłym ruchu i dysponującej małą ilością wolnego czasu.

Przemyślana budowa laktatora jest lekka, kompaktowa, dyskretna i kompatybilna z adapterem micro USB lub zasilaczem sieciowym, dzięki czemu nadzwyczajnie pasuje do wykorzystania jednocześnie w domu jak i poza nim.

Prosty w użyciu, z wygodnym wskaźnikiem LED, ukazującym siłę ssania, wyekwipowany w czytelny panel sterowania w górnej części urządzenia.

mituje krótki, prędki rytm ssania poprzez który dziecko inicjuje wypływ pokarmu. Gdy pokarm zacznie wypływać, dziecko pobiera go za pomocą wolniejszego, głębszego ssania. By stymulować ten naturalny rytm, Kompaktowy Laktator elektryczny Lansinoh proponuje dwie fazy – Fazę inicjacji wypływu pokarmu, a także Fazę odciągania właściwego.

Faza inicjacji wypływu pokarmu to szybszy styl pracy laktatora który naśladuje krótkie, prędkie ruchy ssania za pomocą których dziecko inicjuje wypływ pokarmu.

Faza odciągania właściwego imituje wolniejsze, głębsze ruchy ssania – do wyboru między 5 regulowanymi poziomami ssania dla komfortu używania.

Po uruchomieniu laktatora działanie rozpocznie się w fazie inicjacji wypływu pokarmu, poziom 3automatycznie, po 2 minutach pracy przejść w fazę odciągania właściwego, co oznacza że nie trzeba choćby naciskać przycisku, zmiana faz nastąpi samoczynnie. Istnieje możliwość przejścia do fazy odciągania właściwego w dowolnym momencie, jeżeli wypływ pokarmu pojawi się wcześniej.

Laktator wyekwipowany jest w samoczynny wyłącznik, uruchamiany gdy laktator pozostaje bez nadzoru poprzez ponad 60 minut.

Kompaktowy Laktator elektryczny Lansinoh jest kompatybilny z Woreczkami do przechowywania pokarmu Lansinoh, co zezwala na bezpośrednie odciąganie pokarmu z laktatora do woreczka zezwalając zaoszczędzić czas i zapobiec ewentualnemu wylaniu się zawartości podczas przelewania. Woreczki na pokarm Lansinoh sprawdzą sięwyśmienicie, gdy jesteś poza domem i masz niewiele miejsca na butelki do przechowywania pokarmu.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.