Menu

Dmuchana Lalka Faye 3 Otwory Realistyczna Twarz | 100% ORYGINAŁ| DYSKRETNA PRZESYŁKA

Cechy produktu

  • Producent NMC 

Opis

Tworzywo: PVC wolny od ftalanów

Spełnij swoje najbardziej intymne i dzikie fantazje z piękną dmuchaną lalką, która nigdy Ci nie odmówi. Dmuchana lalka zwraca uwagę na Twoje pragnienia i za każdym razem jest gotowa do spełnienia Twoich poleceń i życzeń. Odkryj pobudzenie i spełnienie z pompowaną kochanką.

Lalka miłości Faye, wytwarzana z miękkiego materiału łącznie z ustami, zębami i gardłem. Specjalna pozycja po napompowaniu zezwala na różnorakie pozycje w trakcie użytkowania. Jest to znakomity przyrząd do masturbacji posiadający trzy ciasne dziury do wyboru: pochwa, anus i usta. Lalka w dodatku ogromne piersi. Trzy otwory do wyboru w zupełności zaspokoją Twoje potrzeby. Do lalki dołączony jest nabój wibracyjny z trzema poziomami wibracji, który można dołączyć do otworu, wówczas pozytywne drgania bez dwóch zdań już zrobią swoje. Lalka wysokiej jakości wytworzona z miękkiego i giętkiego, bezzapachowego PVC.

Twoja osobista lalka kocha bogactwo, więc jeśli chcesz, kochać się w łóżku, na kanapie, teraz albo jutro będzie szczęśliwa, iż może spełnić Twoje życzenia. Za każdym razem pod ręką, nigdy nie odmawia, nie boli jej głowa! Wypróbuj!

To jeszcze niezwykle korzystny pomysł na zabawny podarek na wieczór kawalerski lub na jakąkolwiek inną wesołą okazję.

Higiena

Zadbaj o adekwatnyą higienę swoich zabawek i własną. Użyj do czyszczenia odpowiedniego płynu antybakteryjnego.

Nawilżenie

Pamiętaj o lubrykantach przy wykorzystywaniu zabawek. Dla własnego komfortu stosuj stosowne żele.

Nigdy nie używaj żeli na bazie silikonu z zabawkami z silikonową powłoką.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.