Menu

Lampa błyskowa NIKON SB-500 Speedlight

Cechy produktu

  • Producent NIKON 
  • Przeznaczenie Nikon 

Opis

Oficjalny sklep Nikon Jako oficjalny dystrybutor produktów Nikon zapewniamy naszym klientom przystępność szerokiego asortymentu produktów w prawidłowych cenach, z oficjalnej dystrybucji, z dwuletnią gwarancją i wsparciem technologicznym. Posiadamy uprawnienia do selektywnej sprzedaży mistrzowskich produktów Nikon w różnych pakietach jako jeden z wybranych sklepów.

proponujemy:
Gwarancja producenta - 2 lata
Dowód zakupu: Faktura VAT 23% albo paragon
Kupujesz od POLSKIEJ RODZINNEJ firmy istniejącej od 2008 roku
towar nowy - nigdy nie stosowany
GWARANCJA ZWROTU - 14 dni
bezpłatnA dostawa
Już nie musisz czekać na kuriera - odbierz kiedy chcesz w paczkomacie NIKON SB-500 funkcjonalna, prosta w użyciu lampa błyskowa współpracująca z lustrzankami marki Nikon oraz niektórymi aparatami z serii COOLPIX, także w ramach kreatywnego systemu oświetlenia (CLS) producenta Nikon. Wyposażona we zaimplementowaną intensywną lampę LED, która sprawdza się nadzwyczajnie w trakcie nagrywania filmów.
Dzięki minimalnej i lekkiej konstrukcji lampa błyskowa ułatwia kontrolowanie jakości, a także kierunku oświetlenia. To pierwsze tego typu rozwiązanie w historii producenta Nikon – lampę błyskową wyekwipowano we wbudowaną z przodu intensywną lampę LED, która sprawdza się idealnie w trakcie nagrywania filmów lub fotografowania w zbliżeniu. Model SB-500 współpracuje z kreatywnym systemem oświetlenia (CLS) producenta Nikon i zezwala na bezprzewodowe sterowanie wieloma lampami błyskowymi.
mała lampa błyskowa z obsługą trybu i-TTL: współpracuje z cyfrowymi lustrzankami jednoobiektywowymi formatu FX i DX i aparatami COOLPIX wyekwipowanymi w gniazdo gorącej stopki i z kreatywnym systemem oświetlenia (CLS) marki Nikon.
zastosowana lampa LED: intensywna (100 lx) lampa LED umieszczona z przodu lampy błyskowej, sprawdzająca się znakomicie podczas nagrywania filmów. Lampa LED pokrywa kąt widzenia obiektywu 24 mm (format FX) i gwarantuje genialną reprodukcję odcieni.
Łatwa obsługa: świetna ergonomia współgra z łatwymi w obsłudze elementami sterującymi umieszczonymi z tyłu lampy. Uzupełniające funkcje i tryb lampy błyskowej można ustawić z poziomu menu aparatu, które aktywuje się automatycznie po podłączeniu lampy błyskowej SB-500.
ilość przewodnia: 24 (m, ISO 100), pokrycie kąta widzenia obiektywu 24 mm (format FX).
funkcjonalność: kompaktowa, lekka budowa zasilana dwiema bateriami rodzaju AA.
Możliwość swobodnego kierowania światła: głowicę lampy można przechylać w górę do 90 i obracać w poziomie w zakresie 180. Kąt padania światła można dostosować adekwatnie do potrzeb, żeby uzyskać kreatywne efekty i zrównoważone zdjęcia w nieprzystępnych warunkach oświetleniowych.
Współpraca z kreatywnym systemem oświetlenia (CLS) producenta Nikon: lampa błyskowa SB-500 może być stosowana jako lampa główna, kontrolująca kilka zewnętrznych lamp (w sytuacji aparatów obsługujących tryb sterownika wbudowanej lampy błyskowej). Ściereczka z LOGO naszego sklepu na dodatek dołączamy miękką ściereczkę do czyszczenia. Rewelacyjna do czyszczenia gładkich powierzchni, nie sprawia zarysowań. Spełni swoją funkcję w czyszczeniu:
  • płyt CD
  • obiektywów
  • filtrów do obiektywów
  • wyświetlaczy LCD
rozmiary: 18cm x 15 cm

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.