Menu

Lampa błyskowa Olympus STF‑8 Makro + cashback 450 zł

Cechy produktu
  • Producent Olympus 
  • Przeznaczenie Olympus 
Opis

Lampa błyskowa Olympus STF‑8 Makro producent Olympus przedstawia pierwszą na świecie* lampę błyskową do makrofotografii odporną na pył, wodę i niskie temperatury (‑10 C). Lekka i kompaktowa lampa STF‑8 to perfekcyjne rozwiązanie na sesje w każdych warunkach: od tropikalnej dżungli po pustynię.

*Stan na wrzesień 2016, zgodnie z informacjami skatalogowanymi przez markę Olympus. Olympus STF‑8 Makro - Najważniejsze parametry: Wyjątkowo kompaktowa budowa. Możliwość obrócenia albo zdemontowania głowic lampy dla uzyskania adekwatnych warunków oświetleniowych.

Możliwość użytkowania pierścieni pośrednich, niezależnych producentów. Niewystające elementy — znakomita lampa do fotografowania z bardzo minimalnej odległości. Kompatybilna z systemem bezprzewodowym OLYMPUS RC.

Wspiera wielokrotny błysk, Focus Stacking oraz High Res Shots. Wytrzymała na kurz, zachlapania oraz mróz. Dyfuzor dołączony do zestawu. Olympus STF‑8 Makro - Sprosta wymaganiom stawianym przez makrofotografię STF-8 została tak zaprojektowana, żeby sprostać wymaganiom stawianym poprzez makrofotografię.

Przy wykorzystaniu dwóch palników lampa oferuje liczbę przewodnią 8.5, a przy wykorzystaniu tylko jednego z palników — liczbę przewodnią 6. Stosunek mocy błysku między prawą i lewą głowicą (A/B) może być dostosowywany w proporcjach od 1:8 do 8:1 na tylnym panelu ustawień.

Lampa STF-8 Makro wyposażona jest w bardzo dokładny tryb TTL auto sync oraz manualne ustawienie mocy błysku w zakresie od 1/1 do 1/128. Precyzyjne przypasowanie mocy wyjściowej pomaga uniknąć prześwietlenia fotografowanego obiektu oraz pozwala na skrócenie czasu ładowania lampy.

Olympus STF‑8 Makro - Maksymalne skrócenie dystansu do fotografowanego obiektu Budowa lampy STF-8 Makro umożliwia maksymalne skrócenie dystansu do fotografowanego obiektu. Dzięki niewystającym elementom lampa pozwala w pełni zastosować możliwości stosowanego obiektywu.

Kąt rozbłysku światła może być dostosowywany przez pochylanie głowic w zakresie od 60° w górę do 40° w dół, a także poprzez obracanie ich wokół pierścienia mocującego. Na dodatek, dla uzyskania wyjątkowych parametrów ekspozycji fotografowanego obiektu, głowice lampy STF-8 Makro mogą zostać zdemontowane z pierścienia mocującego i ustawione w pożądanym miejscu.

Olympus STF‑8 Makro - Wsparcie Focus Stacking i Focus Bracketing Połączenie STF‑8 z aparatami wyposażonymi w tryb Focus Stacking i Focus Bracketing to wspaniałe rozwiązanie, umożliwiające wykonywanie znakomitych zdjęć z lampą błyskową.

Jest to niezwykle {pomocn|przydatn)a cecha podczas fotografowania kwiatów, owadów czy wykonywania zdjęć komercyjnych w studio.Dołączony do zestawu pierścień pośredni umożliwia podłączenie obiektywów M.Zuiko Digital ED 30 mm F3.5 Macro, M.Zuiko Digital ED 60 mm F2.8 Macro oraz M.Zuiko Digital ED 12‑40 mm F2.8 PRO.

Olympus STF‑8 Makro - Specyfikacja: Liczba przewodnia: Jedna lampa błyskowa (GN 6.0) / Dwie lampy błyskowe (GN 8.5) Współczynnik zamierzonego oświetlenia: 1:8 - 1:1 - 8:1 Pojedynczy błysk lampy: Tak Okres emisji: <

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.