Menu

Lampa błyskowa Quadralite Stroboss 60 evo Canon + akumulator Stroboss VB-18 za 99 zł | Raty 30 x 0% InBank lub 10 x 0% Santander

Cechy produktu
  • Producent Quadralite 
  • Przeznaczenie Canon 
Opis

+ akumulator Stroboss VB-18 za 99 zł [product id="2227"] Lampa błyskowa Quadralite Stroboss 60 evo Canon Lampa błyskowa Quadralite Stroboss 60 evo Canon to lampa reporterska, która może współpracować z samoczynnym pomiarem światła błyskowego TTL.

akcentuje ją przeznaczony akumulator litowo-jonowy. Dzięki niemu, na jednym ładowaniu, można wykonać do 650 błysków pełną mocą. Dzięki funkcji TTL lampa błyskowa Quadralite Stroboss 60 evo Canon może być z powodzeniem stosowana z automatycznymi i półautomatycznymi trybami fotografowania, nawet w dynamicznie zmieniających się warunkach oświetleniowych.

w dodatku realna jest w pełni manualna kontrola nad mocą błysku i zoomem. Lampa błyskowa Quadralite Stroboss 60 evo Canon w pełni współpracuje ze zdalnym wyzwalaczem i sterownikiem Quadralite Navigator X.

Lampa błyskowa Quadralite Stroboss 60 evo Canon uwydatnia się w dodatku zaimplementowanym nadajnikiem i odbiornikiem, dzięki temu może pracować zarówno jako lampa MASTER jak i SLAVE. Wykorzystanie systemu Navigator X zezwala na bezprzewodową obsługę wszelkich najważniejszych funkcji lampy, takich jak: tryb HSS, zdalne sterowanie mocą błysku i zmianę trybu pracy.

Lampa błyskowa Quadralite Stroboss 60 evo Canon zasilana jest zaprojektowaną specjalnie do tego celu baterią litowo-jonową o objętości 2000mAh. Po pełnym naładowaniu bateria pozwala wykonać do 650 błysków z pełną mocą.

Sprzedawana wraz z lampą błyskową Quadralite Stroboss 60 evo Sony MIS ładowarka umożliwia precyzyjne sprawdzenie poziomu naładowania akumulatora, a także zagwarantuje krótki czas ładowania. Wyczerpany akumulator ładowany jest do pełna w czasie 3h.

Poza charakterystyczną ładowarką dodawaną do zestawu jest także przystępna oddzielnie ładowarka, którą można podłączyć do gniazda zapalniczki samochodowej. Dzięki temu baterię lampy błyskowej Quadralite Stroboss 60 evo Sony MIS można ładować w dodatku w samochodzie, co docenią zwłaszcza osoby wykorzystujące światło błyskowe w plenerze.

Lampa błyskowa Quadralite Stroboss 60 evo Canon - Podstawowe atrybuty lampy: kompatybilność z aparatami producenta z systemem TTL (korekta ekspozycji światła błyskowego, synchronizacja z niedługimi czasami otwarcia migawki HSS, bracketing światła błyskowego, blokada ekspozycji światła błyskowego, synchronizacja na pierwszą albo drugą kurtynę migawki) zastosowany nadajnik i odbiornik systemu zdalnego sterowania i wyzwalania Quadralite Navigator X (możliwość pracy w trybie MASTER albo SLAVE) możliwość wyzwalania przy pomocy fotoceli lub poprzez złącze Jack 2.5mm szeroka siła błysku (GN 60) i jednostajna temperatura barwowa (5600K ± 200K) regulacja mocy błysku w trybie manualnym 1/1-1/128 w krokach co 1/3 EV) ruchoma głowica palnika (od 0° do 360° w poziomie, od -7° do 90° w pionie) zoom 20-200 mm i zaimplementowany panel rozpraszający do 14 mm zasilanie z akumulatora litowo-jonowego o obszerności 2000mAh – do 650 błysków pełną mocą lampy niedługi czas ładowania (<1,5s) możliwość aktualizacji firmware przez złącze USB Lampa błyskowa Quadralite Strobos

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.