Menu

Metz 44 AF-2 Olympus/Panasonic - produkt w magazynie - szybka wysyłka!

Cechy produktu
  • Producent Metz 
  • Przeznaczenie Olympus 
Opis

wyjątkowo intuicyjna w obsłudze i produktywna lampa błyskowa o liczbie przewodniej 44 (dla 105 mm przy ISO 100). Metz 44 AF-2 gwarantuje zgodność z nowoczesnymi aparatami dzięki wsparciu systemu Olympus, Panasonic, Leica TTL.

przystępny jest choćby tryb bezprzewodowy TTL dzięki temu można używać lampy zdjętej z aparatu z zachowaniem automatyki błysku. Możliwość pracy w trybie manualnym bez dwóch zdań zostanie doceniona przez wymagających użytkowników.

fotografie produkowane z tą lampą są pokaźnie udoskonalone w porównaniu do tych, które powstają przy użyciu zaimplementowanego flesza - to zasługa większego palnika, pokaźniejszej mocy i wyższej konstrukcji. Fotografując z lampą Metz 44 AF-2 zapomnisz o efekcie czerwonych oczu, a oświetlenie portretów będzie bardziej subtelne.

Lampa umożliwia odchylanie palnika o 90 poziomów i obrót o 300 stopni. Palnik dopasowuje się do używanej ogniskowej obiektywu w zakresie 24-105 mm. Dodatkowo wyekwipowana jest w zintegrowany dyfuzor dopasowujący błysk do obiektywów 12 mm.

Lampa wspomagająca autofokus sprawia, że aparat ustawi ostrość nawet w zupełnej ciemności. Atrakcyjnym i przydatnym dodatkiem jest lampa LED do filmowania. Ma ona moc 100 Lux i możliwość ustawiania natężenia światła w czterech poziomach.

Wysokowydajna dioda LED o mocy 100 LUX doświetli filmy nagrywane we wnętrzach poprawiając ich jakość. Obsługa tego urządzenia jest szczególnie prosta i intuicyjna dzięki podświetlanym przyciskom funkcyjnym.

Metalowa stopka i złącze USB, za pomocą którego osiągalna jest samodzielna aktualizacja firmware zapewniają długoletnie stosowanie lampy. Metz 44 AF-2 zasilana jest czterema akumulatorkami AA (do kupienia oddzielnie).

Stosując wysokiej jakości akumulatory, można wykonać 220 błysków przy maksymalnej mocy. Gotowość do oddania kolejnego błysku gromadzi się w przedziale 0.1 do 3s (prędkość doładowania zależy w wielkiej mierze od jakości wykorzystanych akumulatorów i mocy lampy błyskowej).

Oszczędność, i obszerniejszą wytrzymałość ogniw gwarantuje system oszczędzania energii, który przełącza lampę w tryb uśpienia w przypadku dłuższej nieaktywności.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.