Menu

Puluz Lampa LED do aparatu PU529B

Opis

Lampa LED do aparatu

Lampa tworzy naturalne i miękkie białe światło o temperaturze 6500K. PU529B jest zasilana dwiema bateriami AA o niskim zużyciu energii, które należy dokupić oddzielnie. Dzięki ¼-calowemu gwintowi do lampy przymocujesz w dodatku uchwyt dla jeszcze pokaźniejszego komfortu używania. Możesz też podpiąć do urządzenia uzupełniające oświetlenie, aby uzyskać ulepszony efekt fotografii i filmów.

Regulacja jasności

Znajdujący się z tyłu lampy przycisk włączania/wyłączania też regulację natężenia światła. Przytrzymaj go dłużej, by zmieniać jasność lampy w zakresie 30%-60%-100%. Dzięki temu zapewnisz fotografowanym ludziom i przedmiotom trafne oświetlenie.

szerokie zastosowanie

Lampę LED możesz wykorzystać podczas nagrywania wywiadów, transmisji na żywo lub nagrań w studio. PU529B znakomicie spełni oczekiwania też podczas nagrywania ważnych uroczystości, na przykład ślubu. Lampa firmy Puluz gwarantuje najwyższą jakość fotografii i filmów.

Specyfikacja

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.